NAKON BOSANCA POTKAČIO MARIJU ŠERIFOVIĆ Reper se nezaustavlja, progovorio i o honoraru u "Pinkovim Zvezdama"
Muzički izvođač Dragomir Despić Desingerica progovorio o "Pinkovim zvezdama" u kojima će biti član žirija od septembra, ali i o ulasku u "Elitu 9".
Osim toga, iznenadio se kada je dobio pitanje o Mariji Šerifović i tom prilikom rekao da ne zna ko je ona.
- Njihova ideja je bila da ja budem prvi sa kim će da se dogovaraju. Tako ide, tako priliči jednoj ovakoj ličnosti. Tako da u principu, ne znam, oni su u svojim nekim dogovorima došli do toga da sam ja dobra opcija za te stvari. Malo smo sastančili, ispričali se, videli moje viđenje, pa njihovo. U principu, biće to dobro, biće drugačije sigurno nego što je bilo bilo šta drugo zato što je drugačije vreme. Određeno vreme mora da se prati određena muzika, žanr i popularne stvari, tako da, generalno sad neki koncepti koji su bili i formati tih emisija, da kažemo televizijskog karaktera nisu možda imali taj neki moderniji malo i urbani pristup. Tako da i mene zanima kako će to izgledati iskreno i ja ne znam, ja te stvari radim spontano i zanima me baš da vidim kako ću se snaći u toj ulozi žirija i ostalo. Da sam merodavan, merodavan sam - poručio je reper.
- Nisam nešto pričao s kolegama, ne znam još tačno ko će sve biti tu. Još većamo ko će da bude, šta će da bude, kako će da bude, ko je najbolji za takav format emisije. U principu, sigurno neće biti neko ko nije merodavan za to mesto, jer ja prvi ne bih radio takvu vrstu emisija gde će to da bude. Da kažem, da sedim za istim stolom sa nekim ko nema rezultat - dodao je Despić.
Foto: ATA Images
Pogledaj galeriju
Foto: Ataimages
Pogledaj galeriju
Foto: Ataimages
Pogledaj galeriju
Foto: Youtube/Printscreen
Pogledaj galeriju
Foto: Youtube/Printscreen
Pogledaj galeriju
"Ko je Marija Šerifović?"
Dešavaju se i transferi iz "Zvezda Granda", članovi žirija prelaze u "Pinkove zvezde". Na primer Viki Miljković je napustila "Zvezde Granda", Bosanac je takođe prešao. Šuška se da će i Marija Šerifović... Kako to komentarišeš?
- Biće to dobro. Neki moji predlozi su baš dosta dobri, tako da videćete - istakao je Dragomir.
Koga bi voleo da vidiš u stolici pored tebe?
- Bilo koga ko je merodavan za to mesto, zaista bilo koga, niko konkretan - dodao je Desingerica.
Možda Mariju Šerifović?
- Ko je to? Ima mesta za sve ljude, šta vam je, ko je ta Marija Šerifović? Na ovom svetu ima mesta za sve - rekao je muzičar kroz smeh.
Kako je protekla saradnja sa Željkom Mitrovićem, kako je prošao sastanak?
- Pa odlično. Željko je dosta ambiciozan, ima neku svoju zamisao, a i ja sam ambiciozan, imam neke svoje ideje i onda je tu naglašavanje, ali odlično što je tako. Dosta daje za to što radi i vidim da je njemu isto drago kad se neko jednako daje. Nije bitno da li si ti deo toga ili honorar, koliko je meni bitno da to stvarno bude dobro jer ne volim da budem deo nečega što je onako jer sam to mogao 300 puta do sada. I film recimo, ako budem snimao, snimaću neki koji je meni merodavan, jak i sa merodavnom ulogom, a ne samo da bih ga snimio - objasnio je Despić.
Koliko ti je honorar bitan u svemu tome?
- Pa najmanje je bitan, iskreno. Pare potrošiš, uložiš, a iza tebe ostaju dela, neki pečat istorije - poručio je Dragomir.
Alo/Telegraf
BONUS VIDEO:
PROČITAJTE KLIKOM OVDE NAJVAŽNIJE AKTUELNE VESTI
Komentari (0)