U KUĆI LEPE BRENE OSTALI GOLI ZIDOVI Fotografija sa Bežanijske kose otkriva šta se dešava kod Živojinovića
Lepa Brena godinama pokušava da proda porodičnu vilu na Bežanijskoj kosi, a za istu, kako se pisalo, tražila je čak 2,5 miliona evra i nije pristajala na manji iznos, iako su je agenti savetovali da smanji cifru, kako bi je što pre prodala.
Printscreen/ TikTok
Pogledaj galeriju
Alo
Pogledaj galeriju
Alo
Pogledaj galeriju
Alo
Pogledaj galeriju
Alo!
Pogledaj galeriju
Sada je isplivao snimak iz potpuno prazne vile, u kojoj se menja parket i kreči se, zbog čega se mnogi pitaju šta se dešava.
Kako se može videti, vila je potpuno prazna, nijedna stvar od nameštaja nije ostala u vili i radovi su uveliko u toku.
Prodali kuću Aleksandri Prijović
Brena i Boba uspeli su da sklope dogovor sa snajkom, pevačicom Aleksandrom Prijović, da kupi vilu na Bežanijskoj kosi.
- Aleksandra i Filip su odlučili da kupe vilu od Brene jer su emotivno vezani za nju. Filip je tu odrastao. a i najlepse dane su provodili u njoj. Pored sentimentalne vrednosti, ta vila je dovoljno prostrana da u njoj žive sa dvoje dece. Nakon što druga beba dođe na svet i Prijina majka će češće boraviti kod njih kako bi im bila pomoć, tako da su rešeni da se tamo što pre presele - otkriva izvor.
Prijovićeva će za ovu nekretinu izdvojiti čak 2 miliona evra, a Brena je bila oduševljena idejom da je proda Aleksandri, pisali su domaći mediji.
Živojinovići bi trebalo da se isele iz vile do kraja godine, a potom će Prija da se useli sa porodicom.
BONUS VIDEO:
PROČITAJTE KLIKOM OVDE NAJVAŽNIJE AKTUELNE VESTI

Komentari (0)