Hanka Paldum
Foto: Printscreen/Youtube

Dva zatvorenika i pripadnik zatvorske policije povređeni su u tuči u Kazneno-popravnom zavodu Zenica.

Kako tvrdi Dnevni Avaz, reče je o Mirzadu Brkiću, sinu pevačice Hanke Paldum, koji je navnodno pretukao Igora Cicovića, člana Elezove kriminalne organizacije.

MUP ZDK i KPZ Zenica su se ovim povodom oglasili zvaničnim saopštenjem. 

- Dana 21.05.2025. godine, u 14:55 sati, u prostorijama Kazneno-popravnog zavoda zatvorenog tipa Zenica u III paviljonu, od strane osuđenog lica M.B. (1985.) iz Sarajeva, izvršen je fizički napad prema osuđenom licu I.C. (1985.) iz Istočnog Sarajeva. Tom prilikom osuđenik, I.C. kao i jedan pripadnik zatvorske straže su zadobili teške telesne povrede konstatovane u Kantonalnoj bolnici Zenica. Izvršen je uviđaj od strane službenika Odseka kriminalističke policije Policijske uprave I, koji su nastavili dalji rad na dokumentovanju krivičnog dela - saopšteno je iz MUP-a ZDK.

- Incident koji se dogodio 21. maja u Kazneno-popravnom zavodu zatvorenog tipa Zenica, u kojem su povređene dve pritvorene osobe i jedan pripadnik zatvorske policije, odmah je stavljen pod kontrolu zahvaljujući brzoj reakciji osoblja. Nažalost, ovakvi pojedinačni sukobi među pritvorenicima nisu neuobičajeni u zatvorskom sistemu, posebno imajući u vidu složenost strukture pritvorenih osoba i zatvorskog okruženja – potvrđeno je iz KPZ Zenica.

Pokušali smo da stupimo u kontakt sa pevačicom, ali do objavljivanja ovog teksta nije odgovarala na pozive.  

Alo/Dnevni avaz 

BONUS VIDEO:

PROČITAJTE KLIKOM OVDE NAJVAŽNIJE AKTUELNE VESTI

Komentari (0)

Loading