"LJUBA ĆE OSTATI BEZ PARA" Prva izjava Katarine Kolozeus nakon porođaja, a evo šta kaže Perućica: "Biće nam potrebna debela pomoć"
Katarina Kolozeus se porodila pre nekoliko dana, a danas je po nju i tek rođenu ćerku došao ponosni tata Ljuba Perućica.
Ispred porodilišta par je sumirao utiske, te su objasnili da se planira veliko slavlje, a za ćerku su svašta spremili kod kuće.
- Predivno je i čudno u isto vreme. Samo mi je prošlo kroz glavu da sada imamo još jedno dete i da će nam biti potrebna debela pomoć. Preselili smo se, to smo završili - rekao je Ljuba na početku, pa je potom dodao:
- Mislim da je sin uvek za majku više vezan, a mislim da će ćerka više biti uz tatu. Sin sve vreme pomera onu zavesicu, hoće da je vidi i da joj da autić. Prvo ju je video kratko na video pozivu, ali sviđa mu se sve ovo. Katarina se gram nije gojila u trudnoćama, ima dobru genetiku. Ona je ostala mršava sve do kraja.
Foto: Ataimages
Pogledaj galeriju
Foto: Ataimages
Pogledaj galeriju
Foto: Ataimages
Pogledaj galeriju
Foto: Ataimages
Pogledaj galeriju
Foto: Ataimages
Pogledaj galeriju
"Ljuba će ostati bez para"
Kad su u pitanju pesme za uspavljivanje, pevač se našalio.
- Umesto uspavanke videćemo koja će se pesma pevati, možda "Ti si ćerko tatin sin" - rekao je on, a Katarina se nadovezala:
- Sad mi je obećao Ljuba da ćemo sve ovo da proslavimo, ali čekamo da prođe post, pa ćemo posle toga da sve lepo organizujemo, jedno lepo i veliko veselje. Nešto od stvari smo kupili već za devojčicu, a Ljuba već sada ludi jer uskoro novca imati neće. On i sad ide da radi uprkos svemu. Uželela sam se slobodnog vremena, ali i posla - rekla je Katarina pred okupljenim medijima.
BONUS VIDEO:
PROČITAJTE KLIKOM OVDE NAJVAŽNIJE AKTUELNE VESTI
Komentari (0)