RAZVEO SE NAŠ POZNATI ESTRADNI PAR! Pevač tvrdi da je ovo razlog zbog kog sve puca: "Bez toga nema braka"
Aleksandar Cvetković, poznatiji pod pseudonimom Sale Tropiko, godinama je bio u braku sa koleginicom Jovanom Pajić sa kojom ima dve ćerke.
Nakon kraha ljubavi se posvetio Bogu i molitvi, a sada je otkrio da je nedostatak vere glavni krivac za sve češće razvode.
- Molitvu svako treba da praktikuje jer je to hrana za dušu. Kroz molitvu smo bliži Bogu, ja bez nje ne izlazim iz kuće i ne idem na spavanje. Mir sam našao tu, baš u veri i Hristu. To je sastavni deo mog života. Kad govorim o estradi, živ sam čovek, i sebi mogu da dozvolim neke stvari. Uglavnom, namestio sam sebi život tako da sam posvećen ljudima oko sebe i sebi. Mnogo puta sam dobio kaznu “odozgo” zbog nekih stvari. Ugojio sam se više od 90 kila jer sam jeo sve i svašta, pio sam sve živo, pa sam se posle toga doveo u red. Decu štitim od loših uticaja današnjice tako što sam ih vaspitavao na vreme. Teram ih napolje, čistimo mozak i vodimo računa o tome šta gledaju - rekao je Sale, pa dodao:

Foto: Alo.rs
Pogledaj galeriju

Foto: Alo.rs
Pogledaj galeriju

Foto: Alo.rs
Pogledaj galeriju

Alo/Privatna arhiva
Pogledaj galeriju
Foto: ATA Images
Pogledaj galeriju
"Sve puca zbog kratkog fitilja"
- U ljudima nema Boga i molitve, zato više nema svadbi nigde, samo razvodi su tu. Ljudi samo jure karijere, misle samo na sebe, a razumevanje i komunikacija prosto ne postoje. Mnogo mislimo na sebe, nemamo dug fitilj i zato sve puca. Bez ljubavi koja kreće iz srca nema venčanja i braka - zaključio je pevač.
Alo/Blic
BONUS VIDEO:
PROČITAJTE KLIKOM OVDE NAJVAŽNIJE AKTUELNE VESTI
Komentari (0)