Luna Đogani
Foto: ATA IMAGES/Foto: Antonio Ahel/ATAImages

Ana Radulović gostovala je kod u podkastu kod Lune Đogani, gde je u jednom trenutku imala želju da joj postavi pitanje. 

Voditeljka Pinka smatra da mnoge zanima da li Luna, pored ćerki Mie i Lane, planira još dece. 

- Pitaću te nešto što, verujem, sve zanima. Da li planiraš treće dete? - pitala ju je Ana. 

- Znala sam. Na ovo pitanje ne volim i ne želim da odgovaram. Često me pitaju kad će Luka, to je sin. Iskreno, trenutno nisam spremna da imam još jedno dete jer imam dvoje male dece i one me jako trebaju, svaka na svoj način.

- Smatram da nije poenta da napraviš i rodiš dete tek tako. Nije poenta roditi ga, sad pričam kao o sinu, ali nije to to, roditi samo bebu, već biti dobar i posvećen roditelj i pružiti detetu sve što mu je potrebno. Trenutno uopšte ne razmišljam o tome, jer ne znam gde mi je glava. Sad da ostanem trudna, uzela bih belu košulju, zavezala se i otišla u ludnicu - poručila je Luna. 

Inače, Đoganijeva je često govorila da joj je želja da dobije sina, a nije krila da će nasledniku, ukoliko ga u budućnosti bude rodila, dati ime Luka. 

BONUS VIDEO: 

 

PROČITAJTE KLIKOM OVDE NAJVAŽNIJE AKTUELNE VESTI

Komentari (0)

Loading