Jelena
Foto: Printscreen/Instagram

Jelena Kostov jedna je od retkih na javnoj sceni koji nisu zaboravili svoje poreko i rodno mesto kome se uvek rado vraća.

Pevačica je pre 15-ak godina iz svog rodnog Dimitrovgrada krenula put Beograda.

U srpskoj prestonici zapljusnula su je svetla velegrada i raskoš, koje je rado prigrabila i konzumirala, ali ipak nikada nije zaboravila odakle potiče.

Dom Jelene Kostov u Dimitrovgradu mesto je u kom je mlada pevačica, mama dvoje dece, stekla osećaj za lepo, za pravdu i sposobnost za prepoznavanje pravih vrednosti. U roditeljskoj kući uvek se osećala najudobnije.

U roditeljskoj kući uvek se osećala najudobnije

Uprkos činjenici da je u Beogradu kupila dva stana, ne zna se koji je lepši i komforniji, Jelena priznaje da najbolje spava uz skute svojih stvoritelja. 

Dom Jelene Kostov u Dimitrovgradu mesto je sakupljanja čitave pevačicine uže i šire familije koja ne krije oduševljenje kada ona svrati.

Lepo se sa njom tada svi ispričaju, doznaju nešto novo o estradnim tračevima a poslednji Jelenin boravak onogućio im je i da se bolje upoznaju sa malom Milom.

Ćerka Jelene Kostov po prvi put nedavno kročila je u dom bake i deke, sa mamom  i bratom Milijom,  koji uveliko uživa privilegije kada ode u mamino rodno mesto.

Poseban osmeh vidi se na licu estradne umetnice kada je u Dimitrovgradu, ovoga puta ona je posetu ovekovečila i fotografijama i objavila ih na Instagramu, gde su svi njeni pratioci imali prilike da vide gde je ona to živela pre nego što se proslavila.  

BONUS VIDEO:

 

PROČITAJTE KLIKOM OVDE NAJVAŽNIJE AKTUELNE VESTI

Komentari (0)

Loading