milica todorović
Foto: Printscreen/Alo!/Masanori Jošida/Paparaco lov

Nakon što je iznela niz komplimenata na račun pevanja takmičara Tonija Tuševa u emisiji "Nikad nije kasno", Milica Todorović nije dobila popust od vlasnika auto-imperije, nego automobil.

Milica je pohvalila pevanje, ali i izgled tačmičara koji je nakon toga rekao da će posle njenih reči biti velika zvezda u Severnoj Makedoniji.

- Jao, kakav kompliment majko mila. Sad ću da budem u Makedoniji broj jedan, to mi je Milica rekla – rekao je takmičar, dok je glumac Bane Tomašević dobacio da mora Milici da da neki popust za kupovinu atomobila:

- Dva Mercedesa da spremiš.

Kada je ovo čuo, takmičar je rekao da Milica neće dobiti popust na kupovinu automobila kod njega, već automobil.

-To joj je gratis ovako, za ovakvu reklamu – rekao je takmičar.

Skandal sa bivšim

Podsetimo, Milica Todorović nedavno se našla u centru medijske pažnje kada je uhapšen hrvatski biznismen Mario, koji ju je nedavno verio.

Nakon što su se strasti malo smirile, Milica Todorović se snimila na Tiktoku i to glasom rijaliti učesnice Miljane Kulić, a kako se može pročitati u komentarima, njene reči jasno se odnose na bivšeg verenika Hrvata.

- On je od utorka za mene mrtav posle onog nervnog sloma. I o pokojnicima sve najlepše - kaže Miljana, dok je Milica na snimku sve vreme imitira.

Alo/Grand

BONUS VIDEO:

PROČITAJTE KLIKOM OVDE NAJVAŽNIJE AKTUELNE VESTI

Komentari (0)

Loading