Pevačica Maja Nikolić ima dva sina Novaka i Lazara. Njeni naslednici se ne eksponiraju u javnosti, ali Maja neretko o njima priča u intervjuima i ističe koliko je na njih ponosna.
Nedavno je pevačica najavila Novakovu ženidbu i poručila da će mu u Nišu napraviti svadbu, a pre izvesnog vremena pokazala je kako izgleda njen mlađi naslednik.
Pevačica je na duštvenim mrežama objavila fotografiju sa Lazarovog 18. rođendana uz opis:
- Lazar, mamin ponos, 18. rođendan - napisala je Maja .
Takmiči se na "Pesmi za Evroviziju"
Kako je Maja pre dve nedelje izjavila da on završava četvrti razred srednje škole i svoje obrazovanje nastaviće u Americi gde je i rođen. To joj teško pada, ali je podržala sina u njegovoj želji da se preseli u San Dijego, gde je Nikolićeva živela deset godina.
Podsetimo, pevačica će učestvovati na "Pesmi za Evroviziju" sa numerom "Žali srce moje". Pre nekoliko dana je slomila nogu, ali i ta teška povreda je nije navela ni da pomisli da se povuče sa takmičenja. Snimljena je kako u kolicima stiže na probu, a članovi njenog tima su sve vreme uz nju.
BONUS VIDEO:
Komentari (0)