OČIGLEDNO JE DA VIŠE LIČIŠ NA SVINJU! Karleuša žestoko izvređala poznatu voditeljku, nije birala reči!

Jelena Karleuša nedavno je ušla u sukob s Natašom Aksentijević, poznatijom kao Nataša DNK.
Poznato je da je Jelena veliki borac za prava životinja, te da uvek i svuda pokreće ovu temu, što je opravdano, a druge strane insinuacije koje nisu u skladu s njenim stavovima navode je na još jedno javno oglašavanje.
Voditeljka muku muči sa kilogramima godinama jer je veliki gurman, te gotovo stalno govori o hrani i ukusnim jelima.
Ovoga puta, pop divi ovo je opravdano zasmetalo, s obzirom na to da je Nataša govorila o jelima sa životinjskim mesom.
U svom stilu, pevačica joj se obratila preko društvene mreže Instagram.

Miloš Miletić
Pogledaj galeriju

Alo
Pogledaj galeriju

Foto: PrivatnaArhiva
Pogledaj galeriju

Foto: Printscreen/instagram
Pogledaj galeriju
- Naravno da ti imaš više sličnosti sa svinjom nego sa suncokretom, to je očigledno! Ali zato te niko neće preklati, nabiti na ražanj i ispeći. Tvoj je izbor šta ćeš jesti, jedi i go**a što se mene tiče (bolje to, nego leš), po tvom telu se vidi da se hraniš masno i nezdravo (o pritisku, šećeru, mastima, masnoj jetri da ne govorim - tvoja stvar) ali moraš da razumeš da nema šta ti da dozvoljavaš kad je o tuđem životu reč! Tu ja tebi ne dozvoljavam! Ne dozvoljavam da daješ sebi pravo da javno propovedaš gluposti, navijaš za masakar životinja koje imaju pravo da žive baš kao i ti i savetuješ ljude da štete svom zdravlju! Ti si kako kažeš isto što i svinja, mada svinja sigurno ima više milosti, ljudskosti i intelekta! Budi više svinja, a manje budala - napisala je na storiju Jelena Karleuša.
Nataša se oglasila i otkrila da uopšte nije očekivala da će se Jelena baviti njome.
- Iznenađena sam. Karleuša je meni uvek bila simpatična. Šta da kažem o ženi koja napada ljude, a brani životinje? Nije mi palo na pamet da Jelena Karleuša ima vremena da misli šta Nataša Aksentijević misli o slanini. Sve je ovo besmisleno! Jelena je možda ljuta, možda stvarno voli prasiće. Ko zna koja je njena muka - rekla je tada za domaće medije.
Jelena i Nataša srele su se na jednoj televiziji gde su se srdačno pozdravile i fotografisale, te sudeći po tome, između njih dve nema zle krvi.
BONUS VIDEO:
PROČITAJTE KLIKOM OVDE NAJVAŽNIJE AKTUELNE VESTI
Komentari (0)