Ešli bajden
Foto: Printscreen/Foto: Printscreen

Ešli Bajden, ćerka bivšeg predsednika Sjedinjenih Američkih Država Džozefa Bajdena, navodno je odlučila da okonča brak sa svojim suprugom, doktorom Hauardom Krejnom, posle trinaest godina zajedničkog života.

Prema pisanju lista The Philadelphia Inquirer, Ešli je zvanično podnela zahtev za razvod braka pred Opštinskim sudom u Filadelfiji. Ovaj potez označava novi porodični izazov za Bajdenove, koji su već pod lupom javnosti.

Zanimljivo je da se istog dana, Džil Bajden, supruga bivšeg predsednika, oglasila na društvenim mrežama objavivši fotografiju na kojoj šeta parkom, pokazujući palac na gore. U pozadini je svirala pesma "Freedom" pop zvezde Bijonse. Objavu je ubrzo obrisala, što je izazvalo dodatne komentare i spekulacije.

Do ovog trenutka, ni Ešli Bajden ni Hauard Krejn nisu javno komentarisali razvod, niti dali bilo kakvo zvanično saopštenje o razlozima raskida braka.

PROČITAJTE KLIKOM OVDE NAJVAŽNIJE AKTUELNE VESTI

Komentari (0)

Loading