Moskva
Foto: Shutterstock/Foto: Shutterstock

Kremlj za sada nije video 22 uslova za rešavanje ukrajinskog sukoba, koje su specijalni izaslanici američkog predsednika Stiven Vitkof i Kit Kelog usaglasili sa Ukrajinom, izjavio je pomoćnik ruskog predsednika Jurij Ušakov.


- Ne, nismo to videli - rekao je Ušakov za ruske medije.
On je ovim rečima odgovorio na pitanje da li je Kremlj video spisak od 22 uslova za regulisanje ukrajinskog pitanja koje su Vitkof i Kelog dogovorili sa Kijevom.

Ranije danas, zvaničnik je saopštio da ruska delegacija na pregovorima u Istanbulu predviđenim za 15. maj planira da razmotri i politička i tehnička pitanja: polazeći od toga biće određen njen sastav.

Prethodno, američki lider Donald Tramp izjavio je da bi se u narednim danima mogle pojaviti pozitivne informacije po pitanju rešavanja ukrajinskog sukoba.

PROČITAJTE KLIKOM OVDE NAJVAŽNIJE AKTUELNE VESTI

Tagovi

Komentari (0)

Loading