Naime, supruga Stoktona Raša, izvršnog direktora Oušngejta koji je bio za kormilom podmornice Titanik kada je nestala u nedelju, rođaka je dvoje bogatih putnika koji su umrli u brodolomu Titanika 1912. godine , piše 24sata.hr.
Nakon što je Titanik udario u santu leda, njih dvoje su stajali ruku pod ruku.
Tako je u hit filmu " Titanik " iz 1997. godine prikazan stariji par koji se drži jedno za drugo u krevetu dok voda raste oko njih, piše londonski Tajms.
Kako se podseća, petoro bogatih turista krenulo je u avanturu koja je trebalo da ih odvede do olupine Titanika. Podmornica se dobro držala. A onda joj se izgubio svaki trag. Bilo je to u nedelju.
Zalihe kiseonika dovoljne su za četiri dana, što znači da je sreda, današnji dan, kritičan i posledenji kad je reč o njihovim životima. Nejasno je zašto je podmornica nestala.
Podmorničari i iskusni ronioci pretpostavljaju da se zaplela o sajle na Titaniku. Posadu čine izvršni direktor Stokton Raš, britanski milijarder Hejmiš Harding, pakistanski biznismen Shazada Davud i njegov sin Suleman te francuski istraživač Anri Narželoe.
Komentari (0)