"BOL POČINJE DA UZIMA DANAK" Sidnejskom junaku uopšte nije dobro, oglasio se njegov advokat
Njegov advokat za migracije, Sam Isa, posetio ga je večeras i potvrdio da Ahmed ne žali zbog svog čina.
"Ne žali zbog onoga što je učinio. Rekao je da bi to učinio ponovo. Ali bol počinje da uzima danak“, izjavio je Isa, dodajući da se Ahmedovo stanje pogoršalo. "Uopšte mu nije dobro. Izrešetan je mecima. Naš heroj se trenutno muči“, rekao je.
Ahmed se oporavlja u bolnici Sent Džordž u Kogarahu nakon prve operacije, a postoji bojazan da bi mogao da izgubi levu ruku.
Zadobio je pet prostrelnih rana na ruci, a jedan metak, koji mu se zabio u zadnji deo leve lopatice, još uvek nije izvađen. „Mnogo je gore nego što se očekivalo. Kad pomislite na metak u ruci, ne mislite na ozbiljne povrede, ali izgubio je puno krvi“, rekao je Isa.
Ahmed se i jutros oglasio iz bolnice, rekavši da je pre nego što je skočio na teroristu rekao svojima da ide da spasi ljude, makar ga koštalo do života.
BONUS VIDEO
PROČITAJTE KLIKOM OVDE NAJVAŽNIJE AKTUELNE VESTI

Komentari (0)