printscreen
Foto: Printscreen/Printscreen

Užasni snimak prikazuje pomahnitalog napadača kako juri svoju bivšu suprugu kroz bolnicu, a zatim je ubija sačmaricom - istog dana kada je protiv njega podnela zahtev za zabranu prilaska jer ju je proganjao da se pomire.

Potresan video prikazuje Ajintaplija, obučenog u crno, kako ulazi u objekat u maju i ulazi u kancelariju svoje bivše supruge, noseći plastičnu kesu.

Karadža i koleginica pokušavaju da ga odgurnu, a zatim beže kada on iz kese izvlači sačmaricu.

Video možete pogledati OVDE.

Dok Eser pokušava da pobegne niz stepenice, Ajintapli puca i pogađa je, dok ona nemoćno podiže ruke da se odbrani. 

printscreen

Printscreen

 

Kad se srušila na pod, osumnjičeni ubica ispaljuje još dva hica u ranjenu ženu, a zatim odlazi, pokazuje potresni snimak.

Nekoliko trenutaka kasnije, uplašeni zaposleni trče ka njoj, vrišteći i plačući kada ugledaju njeno krvavo telo.

Odmah je prebačena u urgentni blok iste bolnice, ali je podlegla ranama.

Ajintapli je pobegao iz zgrade, ali je kasnije uhapšen. Takođe je optužen i za pretnje oružjem prema njenoj koleginici.

Tužilaštvo traži doživotnu kaznu zatvora nakon podizanja optužnice, a on čeka suđenje.

BONUS VIDEO

PROČITAJTE KLIKOM OVDE NAJVAŽNIJE AKTUELNE VESTI

Tagovi

Komentari (0)

Loading