MEDVEDEV "MEKOG SRCA" KAŽE DA ŽELI DA POMIRI TRAMPA I MASKA Rus traži samo jedno zauzvrat: "Ne svađajte se, momci!"

Zamenik predsednika Saveta bezbednosti Rusije Dmitrij Medvedev izjavio je da je Rusija spremna da pomogne u postizanju mira između zavađenog predsednika SAD Donalda Trampa i milijardera Ilona Maska „uz razumnu naknadu“, i našalio se da bi Moskva mogla da „prihvati akcije Starlinka kao plaćanje“.
- Spremni smo da olakšamo mirovni sporazum između D i Maska uz razumnu naknadu i da prihvatimo akcije Starlinka kao plaćanje. Ne svađajte se, momci!“, napisao je Medvedev na društvenoj mreži X.
U četvrtak su se Mask i Tramp javno sukobili oko predsednikovog sveobuhvatnog smanjenja federalne potrošnje, što je Mask nazvao „gnusnom sramotom“. Tramp je odgovorio rekavši da je razočaran Maskom jer je „mnogo toga učinio za njega“. Mask je potom rekao da je on razlog zašto je Tramp postao predsednik i što su republikanci stekli kontrolu nad oba doma Kongresa, pišu RIA Novosti.
BONUS VIDEO
PROČITAJTE KLIKOM OVDE NAJVAŽNIJE AKTUELNE VESTI
Komentari (0)