AMERIČKO MINISTARSTVO PRAVDE PORUČILO ZAPOSLENIMA "Ignorišite zahtev Ilona Maska"!
- Ministarstvo odbrane je odgovorno za pregled učinka svog osoblja i izvršiće svaku reviziju u skladu sa sopstvenim procedurama. Kada i ako bude potrebno. Odeljenje će koordinisati odgovore na mejl koji ste dobili od OPM-a. Za sada, pauzirajte svaki odgovor' - rekao je zaposlenima Darin Selnik, v.d. zamenika ministra pravde za osoblje.
Direktor FBI Keš Patel i Džon Daram, glavni federalni tužilac u istočnom okrugu Njujorka, takođe su poslali poruku svom osoblju da sačekaju sa slanjem odgovora o svom radu.
Mask je saopštio u subotu da će savezni službenici dobiti mejl sa pitanjem "šta su uradili prošle nedelje" i da će ukoliko ne odgovore na ovaj upit to biti shvaćeno "kao ostavka".
- U skladu sa uputstvima predsednika Sjedinjenih Američkih Država Donalda Trampa, svi federalni službenici će uskoro dobiti mejl sa zahtevom da objasne šta su uradili prošle nedelje - napisao je Mask na mreži Iks.
Tanjug
PROČITAJTE KLIKOM OVDE NAJVAŽNIJE AKTUELNE VESTI

Komentari (0)