SVAKA ČAST GOSPOĐO! Žena u autobusu otresla hejtera kao slinu! (VIDEO)
Printscreen

Đilasovski hejter pokušao je u autobusu da se iživljava nad ovom gospođom, a ona ga je verbalno nokautirala

Pogledajte kako je jedna obična žena razvalila nepristojnog hejtera. 

Sto bi mladi rekli rešila ga, svaka čast, gospođo! 

A vi obavezno pogledajte kako je ova dama odgovorila bolesnom hejteru i ostavila ga bez reči.

 

 

Komentari (253)

Loading
Sima

03.07.2022 10:03

@Stres - hahahahahaha, ja ne verujem, rešila ga je!

Romanija

04.07.2022 06:56

@Koi - Neće mu više pasti na pamet da u gradskom prevcozu maltretira žene.

Romanija

04.07.2022 06:56

@Koi - Neće mu više pasti na pamet da u gradskom prevcozu maltretira žene.

Мијо

03.07.2022 09:55

Жена је овог лика вратила на фабричка подешавања. Свака част на овом одговору.

Слободан

03.07.2022 09:56

Овај дрипац је добио то што је и тражио. Браво за ову жену !!!!

Maja

03.07.2022 09:59

More ovakve balavce treba vratiti na svom mestu. Sram ga bilo, a ovoj ženi svaka čast. Odbranila je ženski rod!

Miloš

03.07.2022 10:01

Pokazala je dama gde mu je mesto. Kraljica.

Snezana

03.07.2022 10:01

Tako je, svaka ti je na mestu, bravoooo!!!!

Suza

03.07.2022 10:02

Ljakse se sam pokazao kao takav. Rešila ga je!

Bojann

03.07.2022 10:03

Dama iz autobusa je dala primer svima kako treba odgovoriti mrziteljima, pokvarenjacima i nekulturnim i nevaspitanim likovima.

Бла Бла

03.07.2022 10:03

Свака част за госђ.а млади гос.је остао без речи 😀

Жељко

03.07.2022 10:03

Вратила је Ђиласовог хејтера на сметлиште. Свака јој част на овом што је урадила.

Zdravko

03.07.2022 10:04

uuuuuuuuu ovo je balavca bolelo....

DEJAN

03.07.2022 10:05

COVECEEE....NEEEMOGUU...JE*EEE ONAJ KO MOOOZE....PROSERAVANJA BEOGRACKA..LEPO MU JE ODGOVORILA SAMO BEZ RAZVLACENJA MOLIM DRIGI PUT...CESTITKA

Dunja

03.07.2022 10:07

Koliko nekulture u ponašanju jednog balavcaa, koji jednoj ženi ima smelosti i obraza da kaže "jebo vas Vučić", ali žena ga je tako "ohladila", jer kako kažu, kako je mali krenuo na planinu bez opreme!

Soko

03.07.2022 10:08

E neka mu je odbrusila.. Svaka joj čast!

Mare

03.07.2022 10:08

Ne mogu da verujem koliko je mrznje u ovom momku koji nepristojno snima ovu gospodju. Ali gospodja ga je postavila na svoje mesto a momak je ostao bez teksta.

Minja

03.07.2022 10:10

Zena je carica. Vrlo inteligentno ga je spustila na zemlju.

Bojan

03.07.2022 10:11

Tako se rešavaju Djilasovi orangutani.

Sanja

03.07.2022 10:14

Ovo Đilasovi balavci ne prestaju da provociraju, pa sad i građane u javnom prevozu maltretiraju. Ali hvala Bogu ima i dalje onih smirenih i kulturnih ljudi koji takve postave na svoje mestro! Za ženu orden!

Dragana

03.07.2022 10:15

Sve pohvale gosodji koja je ovog mladica spustila na njegov nivo kako dolikuje. Nije bilo lepo da se on tako ponasa i obraca joj se ali ona ga je postavila na njegovo mesto.

Vladan

03.07.2022 10:17

Svaka cast gospodji koja je ovog hejtera "oduvala" svojim odgovorom. Verujem da ce i javnost podrzati ovu zenu koja se samo branila od nepristojnog mladica.

Bogi

03.07.2022 10:19

Ono sto je nepristojni mladic trazio to je i dobio, cak i vise od toga. Gospodja se samo branila od bahatog mladica koji joj je upucivao uvrede, sram ga i stid bilo.

Mirko

03.07.2022 10:23

Hahah, ocitala mu je lekciju i zapusila usta.

Mira

03.07.2022 10:25

Blavac hteo da ispadne faca, ali je ispao nekulturni i nevaspitani dripac. Dobio je odgovor kakav je zaslužio. Žena je carica.

Mališa

03.07.2022 10:27

Lako je spustiti na zemlju nekog ko je umislio da je pametan.

Girl next door

03.07.2022 10:28

Zeno, svaka ti cast! Samo tako i treba sa nevaspitanom bagrom!

Markiz

03.07.2022 10:28

Verujem da je ovaj nepristojni mladic shvatio gde je pogresio, a mozda i nije jer opozicija retko sta shvata i razume. Bitno je da ga je gospodja postavila na njegovo mesto, na dno.

Dejan

03.07.2022 10:30

Šta je tražio to je i dobio! Bravo za gozpođu.

Uroš

03.07.2022 10:30

Kada nevaspitana bitanga pokuša da se napravi pametna i maltretira gospođe ,dobije pravu dozu odgovora od i biva verbalno ponižen, kapa dole gospodji.

Patriota

03.07.2022 10:32

U prvoj rundi nokaut za mladog opozicionara. Svaka čast gospođo.

Marina

03.07.2022 10:33

Bravo gospodjo, sa nevaspitanima sa ovako postupa!!

Snežana

03.07.2022 10:39

Bravo gospođo. Svaka čast. Objasnila je mrzitelju i dve reči.

Maja

03.07.2022 10:40

Svaka čast ženi. Jasno i glasno je rekla ono što većina nas misli.

Marija

03.07.2022 10:41

Svaka čast. Sredila je budalu u par reči.

Nataaa

03.07.2022 10:45

Svaka čast gospođi na ovakvim odgovorima, kao igricu ga je premotala.

Borko

03.07.2022 10:48

Kraljica ga je vratila na predškolsko podešavanje

Ivan

03.07.2022 10:48

Pa bravo,gospodjo,ovako se razgovara sa dripcima bez pardona. Misli da je zanimljiv, a samo je pokazao koliko je prost. Kapa dole za zenu.

Marko

03.07.2022 10:50

Ovako se resavaju bahate bitange! Svaka čast gospodjo

Tanja

03.07.2022 10:50

Svaka čast gospodski ga je žena rešila.

Milena

03.07.2022 10:51

Želim hrabrost i pamet ove žene! Mnogo je debila koje treba ovako rešavati

Sanja

03.07.2022 10:51

Lik je majmun, a žena je gospodja. Kratko i jasno!

Laki

03.07.2022 10:54

Sramota me je ovakvih budala i primitivaca. Žena mu je na finjaka rešila.

Kaća

03.07.2022 11:00

Balavac koji nema opštu kulturu. Samo to mogu reći.

Marijana Maki

03.07.2022 11:01

Šta je pokušao ovaj mali gmaz iz opozicije? S kojim pravom nekog provocira i snima? Svaka čast ovoj gospođi koja ga je postavila na mesto i ostavila bez teksta! IQ ovom malom misu nije jača strana!

Toza

03.07.2022 11:02

Vaspitanje klinca je nula, žena mu je spustila fino.

Zoka

03.07.2022 11:05

Otresanje sline level pro! Bravo za kraljicu

Juca

03.07.2022 11:09

Ovog hejtera je gospođa restartovala! Svaka joj cast! Rešila ga je samo tako! Sa debelima poput ovog "gospodina" samo na ovaj način i treba razgovarati! Aplauz za ovu gospodju!

Rajka

03.07.2022 11:15

Bravo gospodjo! Objasnili ste mu.👏👏👏

Ana

03.07.2022 11:19

Mislim da će decko dva puta sledeći put razmisliti kome će šta reci. Gospođa ga je uništila, tako se budala vraća na fabricko podešavanje.

Ina

03.07.2022 11:27

Gospodja je uhvatila balavca u raskoraku i odrala mu lekciju.

kika

03.07.2022 11:28

Hejteri su ostali bez komentara!!Bravo kraljice!

Ana

03.07.2022 11:35

Svaka cast zeni, pokazala mu je gde mu je mesto.

Ana

03.07.2022 11:37

Seljak je mislio da može da ponizi gospođu, ali ispao je glup za medalju!

Kiko

03.07.2022 11:46

Svi bi tako trebali da reagujemo i da odbrusimo Đilasovim bezvrednim slinama.

Maja

03.07.2022 11:47

Jedmom recju BRAVO kraljice, pokazala si balavcu gde mu je mesto. Svaka cast zeno.

Helena

03.07.2022 11:48

Samo kulturno rešavati!Bravo ženo!!!

Darija

03.07.2022 11:49

E svaka Vam čast gospođo!Takvima tako i treba,bravo!!

Mana

03.07.2022 11:50

Kakav verbalni nokaut! Bravo, kraljice!

Jeca

03.07.2022 11:51

Objasnila mu kako se razlaze na proste cinioce . Hteo da se pravi pametan , a pokazao da je primitivan i glup .

Aja

03.07.2022 11:53

Gospodja ga je resetovala, ostao je bez teksta i pokazao svoj IQ, kao njegov lider.

Marija

03.07.2022 11:53

Sve pohvale kraljice. Ovako se reše bahati.

Jovan

03.07.2022 12:02

Trpis budalu, trpis, ali moras da puknes. Zena je carica, ali apsolutna carica hahahaha!!! 🤩🤩🤩

Jovan

03.07.2022 12:02

Trpis budalu, trpis, ali moras da puknes. Zena je carica, ali apsolutna carica hahahaha!!! 🤩🤩🤩

Luka

03.07.2022 12:03

Pokazala je zena gde se june veze. Svaka cast, patosirala ga je.

Mitar

03.07.2022 12:04

Gospodja ga je bukvalno pojela hahahahah Meni je drago kad vidim ovako razloblicavanje debila, pa niko nije lud da trpi budalu. Bravo carice!!!

Ivana

03.07.2022 12:09

Sa takvim prostacima ,ne može drugačije. Svaka čast za gospođu!

Marko

03.07.2022 12:09

Tako treba gospođo ,tako treba sa balavcima!!!

Dara

03.07.2022 12:13

Odusevila me ova gospodja. Bravo za odgovor bezobraznom mladicu.

Deni

03.07.2022 12:15

Шака балаваца мисли да може да малтретира поштен свет, госпођа га је на фин начин "закопала",свака јој част!!!

Vucko

03.07.2022 12:16

Pa gde si sinko potrcao kao muva bez glave.Ala te je rasipala,svaka joj cast

Nebojša

03.07.2022 12:18

Često simpatizeri opozicije, pa i sami lideri opozicije, potcenjuju običan narod koji podržava SNS, pa misle da ih mogu poniziti jer misle da je samo njihovo mišljenje ispravno, ali neki balavander naišao na gospođu koja ga izula i iz cipela i iz čarapa!

Stjepan

03.07.2022 12:19

Ovako prolaze niskointeligentne osobe.Crvene im usi dva dana posle .Bravo carice

Sara

03.07.2022 12:20

Отресла га је ко маче мушкатлу! Тако и треба одговорити неваспитаном мајмуну! Жена раљица,паметна и храбра!

Mirko

03.07.2022 12:22

Bravo za hrabru zenu koja je presvukla zutog bota i hejtera.

Saki

03.07.2022 12:22

Tome se nije nadao, da ga "lupi po usima" gosodja, i to na fin nacin! Svaka joj cast!!!

Borislav

03.07.2022 12:23

Zena je zutom potrcku i klincu objasnila gde mu je mesto, sve pohvale za ovu hrabru zenu.

Ivana

03.07.2022 12:26

Nema vise mesta za ovakve debile ocigledno.Zena je vrh, vrhova svaka vam cast.

Saša

03.07.2022 12:29

Godpođa je lepo očitala bukvicu ovom balavcu. Dosta nam je više ove samozvane elite.

Деа

03.07.2022 12:32

Жена је царица, лепо му је одбрусила !!!

Zlatibor

03.07.2022 12:40

Teško da će osoba sa ovakvim IQ da uopšte ukapira koliko je ispao glup...

Una

03.07.2022 12:40

Svaka cast zeno!Postavila si ga na svoje mesto.

Jelena

03.07.2022 12:42

Mlad i nekulturan, a gospodja legenda. Bravo gospođo na mirnoj i kulturnoj reakciji

Boki

03.07.2022 12:43

Ovako nešto mu više neće pasti napamet.

Jelena

03.07.2022 12:45

Kulturno i fino pa po ušima . Bravo

Vera

03.07.2022 12:47

Kada hejter pokusa da bude duhovit, pa ga gospodja sa par reci kulturno vrati na fabricka podesavanja. Svaka čast carice!

Радован

03.07.2022 12:47

Нема шта лепо му је рекла жена свака јој част на овом одговору.

Mile sumadinac

03.07.2022 12:57

Zar nije imao neko da isamara ovu dzukelu od frajera magarac bizgovina a treba i policija da reaguje na ovog dzukca kvari sliku Beograda.

Tea

03.07.2022 12:58

Hejter hteo da ispadne pametan.. a na kraju ostao bez teksta. Svaka čast gospodji !

Andrejka 92

03.07.2022 12:59

Keva ga resila! Svaka cast za gospodju!

Suzana

03.07.2022 12:59

Sve pohvale za ovu zenu... kraljica....

Milos1989

03.07.2022 13:00

Sa takvima ne može drugačije. Sravnala ga sa zemljom. Bravo kraljice!

Moki

03.07.2022 13:00

Al ga je resila zena buraz nije realno

Mire

03.07.2022 13:01

Bravo carice neka si mu i rekla hteo je da ispadne pametan a ispao je max glup

Jole

03.07.2022 13:02

Mislim da ga je Gospodja vratila na fabricka podesavanja

Misko

03.07.2022 13:13

Smireno i kulturno ga je poslala u misju rupu

Mile

03.07.2022 13:15

Unistila je ovog salabajzera u par recenica

Kole

03.07.2022 13:16

Ova zena je jedna velika carica koja je u par recenica ovog salabajzera vratila na fabricko podesavanje

Мато

03.07.2022 13:25

Браво за госпођу, тако се опходи према некултурним балавцима

Milos

03.07.2022 13:25

Lepo mu je zena odgovorila, hejter koji bi samo da isprovocira.

Ema

03.07.2022 13:27

Podrzavam gospodju! Sa ovakvim prostacima drugacije ne moze!

Sneza

03.07.2022 13:27

Bas mu je rekla! Vidi se da je mnogo elokventnija i pametnija od njega.

Maja

03.07.2022 13:34

Ma, bravo gospodjo! Svaka Vam je bila na mestu!Dokle vise da slusamo ove ulicare i cutimo?

Zivko

03.07.2022 13:39

Ova zena je primer kako se razgovara sa prostacima!

Darija

03.07.2022 13:42

Aaa, svaka cast za odgovor. Ovako treba svi da postupaju sa hejterima Djilasovskim. Bravo za gospodju, bravo.

anita

03.07.2022 13:43

Opozicionari treba malo manje da sire mrznju usmerenu na predsednika, prejaka je i reflektuje se na licna misljenja mladih ljudi!!

Sladja

03.07.2022 13:43

Gospodja je doticnog ostavila bez reci. Bravo za odgovor. Svaka cast. Tako treba postupati sa hejterima.

Vinka

03.07.2022 13:44

O kome god da se radi, jadno je da mladi ljudi ovako omalovazavaju straije od sebe!!!

Briska

03.07.2022 13:47

Zena je klinca istresla iz donjeg vesa! Pre svega zbog ponasanja i ophodjenja prema njoj, a onda mu je svima dala lekciju kako treba da biti spretan i ostati miran prilikom ovakvo sramnog dijaloga.

Djuka

03.07.2022 13:51

Svaka čast gopođi! Prevaspitala je nekulturng dripca za 30 sekundi.

Nesa

03.07.2022 14:03

Ma, mogla je jace, ali nije htela je da se spusta na njegov prizeman nivo!!!

Ogi

03.07.2022 14:12

Gospođa je boginja, nit se zbunila, nit se pogubila zbog prostakluka mladog čoveka, al je, doslovce, ona njega POGUBILA, ubila ga je odgovorom.

Realan

03.07.2022 14:14

Svaka čast za gospođu koja je na provokaciju žutog hejtera,mirnim tonom i osmehom ,njega toliko ponizila da nije imao hrabrosti da nastavi raspravu sa njom.

Raša

03.07.2022 14:15

Šta je ovaj klinac mislio da će gospođa da mu ćuti, da ga se plaši. Pregazila za je kao teretni voz!

Dijana

03.07.2022 14:16

Ostao je bez teksta, nije se nadao ovakvim rečima...Svaka čast ženi kako se odbranila od neandertalca.

Kaja

03.07.2022 14:18

Sramota za momka, ima li on majku? Bravo za ženu, njenoj spretnosti da bolidu odgobori za desetku.

Cile

03.07.2022 14:21

Žena je klinca razbucala ko beba zvečku. Respekt.

Kole

03.07.2022 14:26

Momak je hteo da bude prvo lice opozicije, al će ostati poznat samo po tome što ga gospođa smazala u jednom zalogaju.

Vera

03.07.2022 14:28

Verbalni nokaut gospođe. Pravi, dostojanstven odgovor na provokacije opozicije. Bravo!

Marina

03.07.2022 14:28

Oduvala ga... Ostao bez komentara...

Taca

03.07.2022 14:30

Ovakve zene ce spasiti svet, hrabre, kulturne i iskrene, zene koje ne daju na sebe, zene kraljice!

Dejan Deki

03.07.2022 14:34

Ovaj hejter je ujedno i zenomrzac, to se vidi.

Lelica

03.07.2022 14:34

Hejter vracen na fabricko podesavanje.

Danica Pantix

03.07.2022 14:35

Hejteru je sasuta istina u lice.

Antic Mika

03.07.2022 14:36

Gospodja je olicenje hrabrosti i pravde.

Igor

03.07.2022 14:41

Auuuu, GOSPOĐA je ''pokopala'' đilasovca na mestu.

Lela

03.07.2022 14:42

Zena je gospodja u pravom smislu te reci. Ovo je ona situacija lada ste prinudjeni da se spustite na njihov nivo a ipak ih porazite verbalno, inteligentno.

Tijana

03.07.2022 14:52

To gospodjo. Tako se brani predsednik drzave.

Djole

03.07.2022 14:54

Bravo za gospodju, ovako treba sa stokom.

DraganV

03.07.2022 15:09

Gospođa je izdominirala. Klinac je u zasluženom šoku!

Maja

03.07.2022 15:19

Tako treba sa nevaspitanom ljudima,mislim da nezna sta ga je snaslo.

Nena

03.07.2022 15:21

E neka mu je rekla kad je prost i bezobrazan!

Maja

03.07.2022 15:25

Tipican Djilasov nevaspitani poltron i sledbenik.Provocira i snima,ali ova gospodja ga je spustila

kaca

03.07.2022 15:31

kakva je carica ova zena....bravo gospodjo

milos

03.07.2022 15:32

svaka cast na intelegenciji, pribranosti i davanju odg odgovora, ovakvima kakav je bio ovaj covek!!!!

Lenče

03.07.2022 15:34

Otresla ga odgovorom, bravo tako treba sa hejterima i provokatorima!

Nena

03.07.2022 15:47

Gospođa je gospodjetina i sredila je prostaka vrlo brzo na fin način!Branila je ono što treba da se brani a on ,običan prostak bez mozga mislim da vise nece da se kači jer nema čime da se brani!Ni mozga ni argumenata!

Nena

03.07.2022 15:49

Dripac je sam dobio sta je i tražio!Pravio se pametan pa ispao i gluplji nego što jeste!

Nena

03.07.2022 15:51

Svaka cast gospodji na odgovorima i na tome što je sredila budalu!Svaka joj je na mestu!

Bibi

03.07.2022 15:52

Lepo mu je rekla. Spustila ga na zemlju. 🤣🤣🤣

sasa

03.07.2022 15:55

Dama, bez uvreda i ruznih reci pokazala gde mu je i mesto

mika

03.07.2022 16:04

Sve pohvale za ggospodju jer ste mnogim hejterima uterali strah u kosti.

Sara

03.07.2022 16:07

Kakva kraljica i carica,svaka cast sve mu rekla u par rečenica.

Filip

03.07.2022 16:09

Ovo je vrh. Kraljica je vratila lika na fabrička podeševanja.

Anka

03.07.2022 16:10

Au, svaka cast. Obrisala je patos sa glupanom...

Jana

03.07.2022 16:12

Gospodja je urnisala Đilasovca. Tako mu treba kad ulazi u raspavu sa jačim lod sebe.

Vidak

03.07.2022 16:14

Gospođa mu je odlično odgovorila. Verujem da je ovo zabolelo Đilasovca.

mika

03.07.2022 16:16

Mnogo je ovakvih zutih hejter balavaca, kojima treba ova gospodja da kaze ko su.

Goca

03.07.2022 16:16

Kraljica je razvalila Đilasovca. Čovek ne zna šta ga je snašlo.

Cana

03.07.2022 16:18

Kraljica je rešila Đilasovca. Nema on šta da traži u ovakvim raspravama.

Sale

03.07.2022 16:20

Lepo mu je rekla gospođa. Ma bravo, tako i treba sa nenormalnim prostacima.

Milica

03.07.2022 16:32

Svaka cast za gospodju. Takvim dripcima ne treba biti dozvoljeno da hodaju nasom zemljom. Uzas i bruka kakvih ljudi sve ima. Gospodja pobedila.

Filip

03.07.2022 16:34

Zena je resila. Svaka cast za gospodju, pokazala je kakav je smrad. Bravo.

Maja

03.07.2022 16:37

Ovakve stoke i treba da se stave na svoje mesto! Ne vidi ni samog sebe, a priča o drugome.

mika

03.07.2022 16:56

Slino jedan hoces ti da se nadmeces sa gospodjom kao da je ona tvoj Djilas i njegova druzina.

Sara

03.07.2022 16:57

Bravo ,svaka cast hrabroj zeni i kraljici!

damir

03.07.2022 17:03

Bravo za gospodju,tako se to radi sa nevaspitanim nasilnicima.

Zokaa

03.07.2022 17:13

Ovaj lik je dobio lekciju koju će dugo dugo pamtiti.

Пироман

03.07.2022 17:27

Лепо му је жена ова све рекла. Ђиласови полтрони само знају да пљују и да омаловажавају народ то је политика који они пропагирају.

Јовиша

03.07.2022 17:28

Срамота је да се тако неко понаша и да напада жену. Најоштрије осуђујем напад на ову жену. Што се тиче ове жена лепо је одговорала овом хејтеру свака јој част.

Maja

03.07.2022 17:33

Kraljica,svaka joj je na mestu!Ovakav odgovor zaslužuje svaki malograđanin od jedne dame!

stevo

03.07.2022 18:04

Svaka cast ovoj gospodji,zena mu je brutalno odgovorila..Kapa dole

sasa

03.07.2022 18:05

Otresla ga ova gospodja kao slinu.Carica majke mi,sve sto je rekla,pogodila pravo u metu

rade

03.07.2022 18:07

Ova gospodja je za ovog hejtera dama u pravom smislu te reci,a on da je imalo pristojan ne bi se tako obracao doticnoj.Otresla ga kao slinu i vratila na fabricka podesavanja da tako kazem

Joka

03.07.2022 18:07

Kakva kraljica..dobio klinja sta je trazio!!!

qwerty

03.07.2022 18:08

Zena je carica zaista,na fin i kulturan nacin je pokazala ovom opozicionom hejteru gde mu je emsto.Bravo

Milos

03.07.2022 18:10

Bravo za ovu gospodju,ne pamtim kad sam cuo ovako da je neko nekoga pokopao da tako kazem kao doticna ovog hejtera.Zena carica i dama u pravom smislu te reci

Joka

03.07.2022 18:12

Kakva kraljica..dobio klinja sta je trazio!!!

Ana

03.07.2022 18:28

Svaka cast, svaka rec joj je na pravom mestu, sa olosima nikako drugacije

Veljko

03.07.2022 18:29

Uh...propisno ga je ispeglala! Svaka joj cast...taj momak mora da je pocrveneo od muke... ako ima obraza... Zasluzio je!

Narcis

03.07.2022 18:30

Bravo za GOSPODJU, rekla je ono sto zasluzuju ovakvi kao on

Sava

03.07.2022 18:32

Bravo za ženu tako treba sa nekulturnim stvorenjima treba tako .

Ina

03.07.2022 18:34

Gospodja je pokazala gde je balavcu mesto. Zapamtice dan kada se vozio u autobusu i ponasao bahato. Dovela ga u red i zasluzuje svaku pohvalu.

Marko

03.07.2022 19:19

Zena je verbalno nokautirala ovog hejtera

Uros

03.07.2022 19:21

Zena je na pravi nacin odgovorila opozicionom poltronu. Sve cestitke

Branka

03.07.2022 19:22

Zena je otresla verbalno ovu slinu od coveka

Branka

03.07.2022 19:24

Zena kraljica! ovaj hejter moze samo da sagne glavu

Biljana

03.07.2022 19:31

Sledbenici lidera opozicije na sve načine pokušavaju da omalovaže ličnost i delo Aleksandra Vučića, ali skoro uvek naiđu na žestok otpor i argumenatovano negodovanje uz čvrstu potvrdu njegovog uspešnog dosadašnjeg rada.

Taki

03.07.2022 19:51

Ovakvi likpvi su obični besposličari koji za sitnu lovu provociraju narod. Neka mu je odgovorila, svaka joj čast. Resetovala ga je kulturno.

Ceca

03.07.2022 20:37

Bravo gospođo, Vi ste kraljica, razbili ste malog itelektualno i vrebalno.

Nina

03.07.2022 20:39

Gospođa je pokazala koliko je načitana i obrazovana, za razliku od malog hejtera koji nije uspeo da se sastavi.

Gaga

03.07.2022 20:41

Gospođa je ruralca rastvaila na sasatvne delove. Bravo!

Sanja

03.07.2022 20:44

Gospođa je pokazala kako izgleda susret obrazovane i načitane osobe, sa likom koji od obrazovanja i vaspitanja, ima samo mobilni telefon.

milos

03.07.2022 20:47

Budala je mislila da bude zanimljiva. a žena ga je otresla kao slinu.

Daca

03.07.2022 20:48

Ma bravo, gospođa je oduvala klinca sa stilom!

Rajko

03.07.2022 21:09

Omladinac je nevaspitana bitanga,koja je dobila po njusci,jer je i zasluzio.

Mira

03.07.2022 21:11

E pa dosta smo vam ćutali. Alal ti vera, sestro.

Marija

03.07.2022 21:14

Kakvi ološi. Bravo kraljice, samo oštro prema njima!

Monika

03.07.2022 21:25

Samo je dobio ono što i zaslužuje neko ko sebi da za pravo da se ovako ponaša. Gpspođo, svaka čast!

Marko

03.07.2022 22:41

Bravo za gospodju, svaka joj kao u Njegosa!

Branislav

03.07.2022 22:45

Običan mali siledžija, koji je očito navikao da prostaklukom i zastrašivanjem gazi po pristojnim ljudima, naišao je na pametnu, finu, ali jaku ženu, koja mu je pokazala kakav je tupson! Dubok naklon za damu!

Jovana

03.07.2022 22:49

Gospodja ga vratila na fabricka podesavanja.

Vukašin

03.07.2022 23:03

Najgora kombinacija je glup i nevaspitan, kakav je ovaj klošar iz autobusa, koji teroriše pristojan svet! Svaka čast dami, koja ga je spljeskala kao žvaku na asfaltu!

AnaKi

03.07.2022 23:19

Dečko se mnogo zaleteo pa dobio ono što je zaslužio. Svaka čast ovoj dami carici koja mu je na veoma kulturan način pokazala gde mu je mesto i kako treba da se ponaša jedan džentlmen, vaspitan i moralan.

Ivana

03.07.2022 23:38

Gospođa ostavila balavca bez teksta. Tako treba!

Ana

03.07.2022 23:45

Verujem da kao sto je i sama rekla gospodja, da ovaj mali hejter nije razumeo nista, ali ga je gospodja oduvala kao prah pepela. Bravoooo!!!!!

popovic77

04.07.2022 00:13

Svaka cast ovoj gospodji koja je odgovorila Djilasovom hejteru.Momak je dobo ono sto je zasluzio

zarko2

04.07.2022 00:27

Ala je ova gospodja spustila na zemlju Djilasovog hejtera

pop977

04.07.2022 00:29

Djilasov hejter pokusao da ispadne pametan ali ga na kraju ova gospodja otrsla ko budalu

Tintor

04.07.2022 00:31

Ono sto je trazio ovaj Djilasov hejter to je i dobio

polikert

04.07.2022 00:34

Po svemu sudeci da ovome Djilasovom hejteru nece vise pasti na pamet da provocira starije gospodje u autobusu da ne bi prosao jos gore

Miro Đ

04.07.2022 06:52

Sa prostacima se i treba tak da popnašati.

Mila

04.07.2022 08:18

Jedno veliko bravo za ovu gospodjetinu!

Vesna

04.07.2022 08:25

Gospođa resetovala hejtera u trenutku. Svala čast !

zaklina

04.07.2022 08:36

Vraati ga zena lagano na fabričko podesavanje!

mika

04.07.2022 11:42

Gospodjo Kraljice svaka vama cast za prepoznavanje zutg balavog hejtera i sto ste ga istresli i iz gaca.