Premijerka Srbije Ana Brnabić potvrdila je da će država podneti krivične prijave protiv svih koji su maltretirali građane danas prilikom blokada saobraćajnica širom Srbije . Tokom dana je u nekoliko gradova i na nekoliko lokacija bilo incidenata , o čemu je naš portal blagovremeno izveštavao.
Premijerka je jasno stavila do znanja da će protiv svih koji su maltretirali građane Srbije i kršili zakon biti podnete krivične prijave.
- Destrukcija i fašizam na delu, i dobro je što se policija sklonila, što su se pomerili da građani vide tačno o čemu se radi, da imate ljude u pojedinim gradovima, grupe koji malteritraju sve ostale građane čitav narod, celu zemlju blokiraju puteve, saobraćajnice, raskrsnice, međunarodne putne pravce - rekla je Brnabić za Tanjug.
BONUS VIDEO:
Komentari (0)