Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić obratio se građanima koji su se okupili na otvaranju auto-puta između Čačka i Kraljeva.
"Mi sutra otvaramo nove puteve ujedinjenja, nove puteve u budućnost Srbije. Ko god može dobrodošao je u Beograd", rekao je predsednik.
"Hoću samo da se zahvalim posebno momcima i devojkama sa Kosova i Metohije koji su prešli veliki put da dođu ovde", kazao je Vučić.
Komentari (15)