DOKLE VIŠE SA NASILJEM?! Blokader polomio izlog na prostorijama SNS-a u Šapcu! (FOTO)
U Šapcu je sinoć izveden još jedan napad na prostorije Srpske napredne stranke!
Počinilac je ubrzo identifikovan kao maloletnik M. V. (rođen 2008. godine), koji je razbio izlog na prostorijama SNS-a u ovom gradu.
Kako se vidi na snimcima sigurnosnih kamera koje je objavio portal 24sedam.rs, a koje možete pogledati ovde, incident se dogodio oko dva sata posle ponoći.
Printscreen/24sedam.rs
Pogledaj galeriju
Printscreen/24sedam.rs
Pogledaj galeriju
Printscreen/24sedam.rs
Pogledaj galeriju
Printscreen/24sedam.rs
Pogledaj galeriju
Printscreen/24sedam.rs
Pogledaj galeriju
Ovaj vandalski čin izazvao je ogorčenje među članovima i simpatizerima Srpske napredne stranke, ali i meštanima Šapca koji ističu da je ovo samo još jedan u nizu napada na njihove prostorije širom Srbije u proteklim mesecima.
"Šta su ovom detetu napunili glavu te je došao da lupa i razbija bilo čiju imovinu, šta time bilo ko dobija, evo nije mi jasno" - kaže komšija koji stanuje u neposrednoj blizini razlupanog objekta i dodaje: "Ja ne znam sada da li će njegovi roditelji platiti ovu štetu, ili ćemo svi mi svaki put od naših poreza plaćati njihove vandalizme?!"
Nažalost, ovakvo ponašanje blokadera sve je češće, a pored čestih razbijana izloga nije im strano ni da izvode bizarne performanse.
Tako su ispred prostorija SNS na Voždovcu postavili mrtvački sanduk.
PROČITAJTE KLIKOM OVDE NAJVAŽNIJE AKTUELNE VESTI

Komentari (1)
Tamara
29.10.2025 16:12
Podrška vlastima koje čuvaju red i mir u zemlji.