HRVATI JOŠ JEDNOM STAVILI DO ZNANJA: Mi stojimo iza rušenja Srbije!
Sad prave protest ispred naše ambasade, glumeći saosećajnost, a zapravo pokušavajući da Srbiju i Srbe predstave kao zločinački narod!
Društvene mreže
Prvog novembra u 11:30 ispred ambasade Srbije u Zagrebu okupiće se "braća Hrvati" kojima je navodno mnogo stalo do tragedije u Novom Sadu u kojoj je stradalo 16 ljudi.
Kako je objavljeno, studenti Fakulteta političkih znanosti održaće 16 minuta tišine, po uzoru na blokadere iz Srbije, kojima su prethodno prosledili "Blokadnu kuharicu", svojevrsni priučnik za blokade fakulteta.
Njihovi mediji poslednjih 11 meseci konstantno podržavaju blokadere u Srbiji, a imaju samo loše da kažu o demokratski izabranim predstavnicima vlasti.
Njihovi političari, posebno oni koji rade u EU (Picula, Bartulica), konstantno forsiraju antisrpski narativ i pričaju o tome kako Srbija mora da prizna krivicu za navodne genocide koje je počinila. Blokaderi su im išli na noge i tapšali. Hrvati svoj Jasenovac - ne spominju.
Podsećamo, pucač blokader ispred Doma Narodne skupštine, koji se sumnjiči za pokušaj ubistva, slikao se sa hrvatskim premijerom Andrejem Plenkovićem.
BONUS VIDEO
PROČITAJTE KLIKOM OVDE NAJVAŽNIJE AKTUELNE VESTI

Komentari (4)
Nina
26.10.2025 07:52
Sramne izjave Hrvata
Sara
26.10.2025 07:53
Napredak Srbije očigledno mnogim susedima smeta
Jana
26.10.2025 08:03
Ko bi drugi?!
Ivan
26.10.2025 08:03
Hrvati su od prvog dana uz blokadere, njihovi su instruktori bili, kod njih su na obuku išli. Znamo sve to, ali koliko su uspešni, neka vide i sami. Srbija i dalje dobro radi, ostvaruje svoje ciljeve. Njihovo zlo će na kraju najviše njima da smeta.