DRŽAVNI ZVANIČNICI NA PARADI Uz visoke zvanice, ne mogu da sakriju sreću! SVI ZAJEDNO GLEDAJU VOJNI SPEKTAKL
Na paradi učestvuje više od 10.000 pripadnika Vojske Srbije, čak 70 različitih letlica, 600 borbenih vozila i oko 20 plovila. Paradi prisustvuje predsednik i vrhovni komandant Vojske Srbije Aleksandar Vučić.
Tu je i veliki broj državnih zvaničnika, kao i niz zvanica iz celog sveta.
Državni zvaničnici, uključujući ministra Sinišu Malog, ministarku Milicu Đurđević Stamenkovski, Milorada Dodika, Tomislava Nikolića, gradonačelnika Aleksandra Šapića, direktora Kancelarije za KiM Petra Petkovića, stigli su i zauzimaju mesta na podijumu sa kog će pratiti paradu.
Alo/Tanjug
Pogledaj galeriju
Alo/Tanjug
Pogledaj galeriju
Alo/Tanjug
Pogledaj galeriju
Alo/Tanjug
Pogledaj galeriju
Tu su i strani oficiri koji će prisustvovati vojnoj paradi u Beogradu.
U prvim redovima su Mohamed bin Zajed, šeik Naser bin Hamad.
Više o paradi pratite u NAŠEM LAJV BLOGU.
BONUS VIDEO
PROČITAJTE KLIKOM OVDE NAJVAŽNIJE AKTUELNE VESTI

Komentari (2)
Žarko
20.09.2025 12:33
Svi su zajedno, na istoj tribini, naši članovi vlade, gosti Srbije. tu su pored predsednika, vojnog vrha i sa zadovoljstvom prate paradu.
Mik
20.09.2025 12:51
Svi smo srecni