"BLOKADA" NE VAŽI ZA SVE, NA FAKULTETU IMA POVLAŠĆENIH Profesorka Arsenijević progovorila o dvostrukim aršinima! (VIDEO)
Ona je tom prilikom naglasila da je potpuno neakademski da je ova blokada fakulteta zapravo selektivna.
- Moram da naglasim, ono što je potpuno neakademski, da je ova blokada fakulteta zapravo selektivna, ta blokada je samo na štetu studenata i nastave, ta blokada se ne odnosi kad univerzitet treba da bira profesore u određena zvanja, da ih unapređuje, ili se ne odnosi na primanja dekana i primanja rektora! Ako vam univerzitet ne radi, ne treba ni da primate platu ali svi senati se organizuju, Ivanka Popović je izabrana za emeritus profesora. Dakle, svi oni koji su u ovom periodu, kog su žestoko kritikovali, pa oni su u tom periodu imali brojne privilegije a meni su moja prava na rad bila uskraćena, prava da ispitujem studente! - rekla je ona.
BONUS VIDEO
PROČITAJTE KLIKOM OVDE NAJVAŽNIJE AKTUELNE VESTI

Komentari (9)
Marija
31.03.2025 13:44
Povlasceni su bogati i bahati!
Borko
31.03.2025 13:45
Zakon i pravila bi trebalo da važe za sve, bez izuzetaka. Profesorima i studentima sa privilegijama nije mesto u obrazovnom sistemu
Jovan
31.03.2025 13:46
Nažalost, ovakvi dvostruki aršini nisu iznenađujući u našem društvu. Nadam se da će profesorka Arsenijević nastaviti da se bori za jednakost
Danijela
31.03.2025 13:49
Kako vreme prolazi sve vise ce se otkrivati da su dobro zeznuli naivne studente.
Mita
31.03.2025 13:54
Potrebno je sakcionisati profesore, rektore i dekane koji selektuju studente na osnovu finansijske moci .
Milica2008
31.03.2025 13:59
I sad će oni koji su bili u blokadama da dobiju povlašćen tretman. Pa sramota!!!
Marija
31.03.2025 14:01
Povlastice imaju samo oni koji žele da ugroze državu . Hvala Bogu pa se sve polako otkriva
Baka
31.03.2025 14:06
Novac ne sme da diriguje ko ce nastaviti nastavu na fakultetima i ko ce tu nastavu odrzati.
Crnacokolada037
31.03.2025 14:09
Zakon za sve mora da bude isti!!