Preminula doktorka pulmolog od posledica korona virusa, iza sebe ostavila troje dece
Dr Danijela Gordić (48), pulmolog u Opštoj bolnici u Kraljevu, preminula je od posledica kovida -19. Doktorka Gordić je od početka epidemije, sve vreme bila na prvoj liniji borbe protiv koronavirusa.
PrintscreenYoutube
Noćas je preminula mag.sci Dr Danijela Gordić pulmog iz Kraljeva u 48 g.zivota Iz crvene Kovid zone , sa prve linije. Troje male dece ostaju bez majke.
Divna mlada doktorka sa blagim osmehom večitog deteta otišla je medju andjele.
Nedostaju reci. Samo beskrajna tuga i žalost . pic.twitter.com/KEXtdGxw2P
Srđan Ranković iz Sindikata medicinskih sestara i tehničara bolnica, kaže da je Danijela Gordić bila veliki doktor i još veći čovek.
- Beskompromisna, hrabra, odana. Majka troje dece, supruga našeg kolege. Prva je položila svoj život u borbi cele kraljevačke bolnice sa kovidom. Nije se povlačila, krila, nije ni znala tako da živi - napisao je Ranković.
Pročitajte još: