Društvo
Sponzorisano
RELJA OGNJENOVIĆ, ČLAN GLAVNOG ODBORA SNS: PRISETIMO SE LIKA I DELA NEMANJE ŠAROVIĆA
Dokazani lažov i prevarant, kvazinovinar i propali političar Nemanja Šarović u svom maniru, kada ne može da pobedi on pokušava da montiranim snimkom nešto kaže.
Svoje frustracije što ga nikada nismo primili u svoje redove Šarović pokušava da zaleči na ovaj način.
A kao po difoltu kaže malo, ali glupo. Pokušavajući da izvrne ruglu Srbiju, on je ruglom samo sebe prikazao i sve ono za šta je tvrdio da se godinama zalaže.
Naspram toga je dobio adekvatne odgovore na sva pitanja.
Sada imamo i mi neka pitanja za propalog političara Nemanju Šarovića:
- Da li ima zabranu prilaska nekome i koji je razlog ako je ima?
- Šta je bio povod za tu zabranu ukoliko postoji?
- Da li je tačno da je doveo u pitanje zdravlje sopstvenog sina odlažući davanje saglasnosti za neophodnu operaciju?
- Da li je kao narodni poslanik živeo u Beogradu, a naplaćivao dodatne troškove kao da je živeo u Vranju i tako prihodovao 1.639.088 dinara (oko 19.000 evra) za samo 11 meseci u 2005. godini?
- Čiji je automobil marke porše kojim obilazi mitinge SNS-a?
- Čime se bavio Nemanja Šarović, a da nije propali posao političara (čiji se pokret “Ljubav, vera, nada“ raspao pre nego što je i zaživeo) i kvazi novinara kojeg su isti oni građani koje je izvrgavao ruglu, obrukali i ponizili?
Do sledećeg viđenja, veliki pozdrav!
PROČITAJTE KLIKOM OVDE NAJVAŽNIJE AKTUELNE VESTI
Možda vas zanima
Najnovije
Sport
Najčitanije
Dnevni horoskop
Vremenska prognoza
Galerije
Kursna lista
| Valuta | Buying (RSD) | Middle (RSD) | Selling (RSD) | |
|---|---|---|---|---|
| EUR | 117,01 | 117,36 | 117,72 | |
| USD | 99,28 | 99,58 | 99,88 | |
| CAD | 72,58 | 72,8 | 73,02 | |
| AUD | 66,59 | 66,79 | 66,99 | |
| GBP | 133,96 | 134,36 | 134,76 | |
| CHF | 125,95 | 126,33 | 126,71 |
Anketa
Da li sortirate kućni otpad?
Komentari (0)