EPA-EFE/SEBASTIEN NOGIER
Fonjini

Fonjini, Foto: EPA-EFE/SEBASTIEN NOGIER

Italijanski teniser Fabio Fonjini ponovo se našao u centru pažnje, samo nekoliko dana nakon što mu je Endi Mari rekao da "umukne" ponovo ušao u raspravu tokom meča.

Sudija je presudio prestup tokom servisa u drugom gemu drugog seta pri rezultatu 30:30!

Pošto je Italijan izgubio poen, okrenuo se ka sudiji i krenuo da pljuje ka njenom pravcu, dobio je opomenu od sudije iz stolice, a potom je napravio duplu servis grešku i izgubio servis!

Već u narednom gemu Fonjini je ušao u raspravu sa jednim ruskim navijačem svog protivnika Karena Hačanova.

"Idi popij pivo... Platiću ti", rekao je Fabio navijaču!

Nije prestajao Italijan, pošto je dobio još jednu opomenu jer je prekoračio vreme za servis jer su mu ispadale loptice, pa je tu situaciju jasno i glasno nazvao "ludom".

Italijan je uspeo da pobedi Rusa posle sat vremena i 46 minuta, a igraće protiv Danila Medvedeva u četvrtfinalu Mastersa u Šangaju!