Rodžer Federer
AP/Andrew Medichini
Rodžer Federer, Foto: AP/Andrew Medichini

Rodžer Federer savladao je Bornu Ćorića rezultatom 2:1, po setovima 2:6, 6:4 i 7:6.

SVEČANO U BAKINGEMSKOJ PALATI Ser Endi Marej od danas ima još jednu titilu! Teniski svet dobio je svog VITEZA! (VIDEO + FOTO)

SADA MU JE OMILJEN! Kada bi mi život zavisio od nekog tenisera, ne bih birao Federera ni Nadala već samo Novaka! I to nije sve od Vilandera! Ima još!

Hrvat je igrao odlično do sredine drugog seta kada je Švajcarac uzeo servis protivniku, a onda je nastala prava borba u trećem setu.

Ćorić je u taj-brejku imao čak dve meč lopte, ali kada se šansa ne iskoristi, odmah dolazi kazna, a nju je servirao Rodžer.

Federer je spasio dve meč lopte, a onda slavio u taj-brejku rezultatom 9:7 i plasirao se u četvrtfinale gde će igrati sa boljim iz meča Cicipas - Fonjini.