Cicipas
EPA Will Oliver
Cicipas, Foto: EPA Will Oliver

Cicipas je u drugom kolu grupe "Andre Agasi" ubedljivo savladao aktuelnog šampiona posle samo 75 minuta igre.

Zverev je propustio prvu brejk šansu na meču, u petom gemu, a već u osmom je usledila kazna i brejk Cicipasa koji je prvi set dobio rezultatom 6:3.

Očigledno je izgubljen set poremetio Nemca koji je izgubio već prvi gem na svoj servis, a sve dileme Cicipas je rešio brejkom u petom gemu.

Drugi polufinalista iz ove grupe biće odlučen nakon mečeva trećeg kola u kojema će igrati Cicipas – Nadal i Zverev – Medvedev.

Novak odredio prioritete - Pokazao da ga ne interesuje rat koji vodi Nadal (FOTO)

AUTOR: Alo.rs/ I.Dž. DATUM I VREME: 13.11.2019. 16:52 U periodu dok Rafael Nadal igra duel protiv Medvedeva u okviru Završnog mastersa u Londonu, Novak Đoković je odlučio da vreme posveti porodici. Novak Đoković, Foto: AP/Alastair Grant Uprkos činjenici da njegov najveći rival u to vreme igra duel koji u velikoj meri ima uticaj i na njega, Đoković je odlučio da dan između dva teniska izazova posveti deci.

Zverev i Nadal imaju po jednu pobedu, Nemac je savladao Španca 2:0 u prvom kolu, pa ima set količnik 2:2, dok je Nadal posle preokreta protiv Medvedeva na količniku 2:3.

Bonus video: Filip Stevanović: Za ovo sam radio od prvog treninga, želim još mnogo utakmica u dresu Partizana