GRK IDE KA PRVOM TROFEJU! Cicipas razbio Italijana i izazvao Medvedeva!

Grčki igrač je do pobede nad desetim teniserom sveta došao za dva sata i šest minuta.

OVAKO SE OBRUKAO RAFAEL NADAL! Novak to sebi nikada ne bi dozvolio, ali Španac je nakon meča odlučio da ponizi protivnika! (VIDEO)

Cicipasu je za dobijanje prvog seta dovoljan bio brejk u drugom gemu, dok je u narednom setu brejk napravio u trećem gemu (2:1).

Zatim je usledila pauza zbog kiše i zatvaranja krova, a grčki teniser je u nastavku sačuvao prednost.

U trećem setu je napravio dva brejka i posle iskorišćene prve meč lopte se po treći put plasirao u polufinale Australijan opena.

Tokom celog meča Cicipas protivniku nije dozvolio nijednu brejk šansu, dok je grčki igrač realizovao sve četiri.

Za narednog rivala Cicipas će imati pobednika meča u kojem igraju drugi teniser sveta Rus Danil Medvedev i deveti igrač na ATP listi Kanadjanin Feliks Ože-Alijasim.