Selektor Hrvatske, Tucak, u svađi sa sudijom iz Rumunije!

Selektor Hrvatske

ALO!/Ž.V

Selektor Hrvatske, Foto: ALO!/Ž.V

KRAJ UTAKMICE! SRBIJA JE POBEDILA HRVATSKU 11:10!

32' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL PRLAINOVIĆ! PROBUŠIO JE MREŽU HRVATA! SJAJAN ŠUT PORED DVA BLOKA 11:10! KONTRAFAUL! SRBIJA IMA NAPAD, 40 SEKUNDI DO KRAJA!

31' SREĆA ZA SRBIJU, šut Jokovića iz velike udaljenosti sprečava prečka! NEREŠENO 10:10 odličan napad više za gostujuće igrače!

30' PETERAC ZA HRVATE, GOL JOKOVIĆA! NEREŠEN REZULTAT!  GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL STOJANOVIĆ, SVOJIM TREĆIM GOLOM DONOSI PREDNOST OD 10:9. IGRAČ VIŠE ZA SRBIJU! Beži lopta Ćuku pa je morao iz daljine da završi napad!

29' Vukičević je završio utakmicu zbog treće lične greške, Srbija nije iskoristila igrača više, ispala je lopta Stefanu Mitroviću!  Hrvati istopili prednost "Delfina", Garsija svojim trećim golom smanjili na 9:8

28' Hrvati imaju igrača više, odbranili su se naši vaterpolisti na pet minuta do kraja!

27' PETERAC ZA SRBIJU! Akselić je odbranio peterac Prlainoviću!

26' Igrač više za Srbiju i GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Ognjen Stojanović donosi veliki prednost 9:6, svojim drugim golom! HRVATI SMANJUJU PREDNOST Marko Joković!

25' STATIVA MANDIĆA! Odličan šut iz daljine ali pogađa okvir gola. Kontra-napad Garsije sprečava upravo Mandić!

POSLEDNJA ČETVRTINA!

KRAJ TREĆE ČETVRTINE!

24' PETERAC ZA SRBIJU, Jakšić se odlično otvorio i naterao Bušljea da napravi treću ličnu! GOOOOOOOOOOOOOOOL FILIPOVIĆ DONOSI PREDNOST DELFINIMA! 8:6 . Hrvati nisu iskoristili napad sa igračem više!

23' GOOOOOOOOOOOOOOL MITROVIĆ, povela je SRBIJA iz kontra-napada! Prvo vođstvo na utakmici!

22' Odlična odbrana "delfina" na 2:40 pre kraja 3/4. Isključen je vaterpolista Hrvatske.  GOOOOOL ALEKSIĆ! Video je da "barakude" nisu postavile blok što je i iskoristio!

21' Duplo isključenje naših igrača! Marko Joković donosi prednost Hrvatima od 6:5 Srbija ne koristi igrača više!

20' Jakšić je dobio isključenje, Hrvatska nije iskoristila igrača više! Sjajan je Mitrović na golu Srbije, sprečio je dva šuta! Drugo isključenje za Andriju Prlainovića!

19' Napad sa igračem više za Srbiju! GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL Ognjen Stojanović postiže peti gol za Srbiju!

18' Srbija ima igrača više Buljubašić završio utakmicu zbog treće lične! Stativa sprečava gol!

17' Novo isključenje, izlazi Dušan Mandić. Mitrović sprečava Garsiju da se opet upiše u strelce!

TREĆA ČETVRTINA!

16' Igrač više za Hrvate, drugo isključenje za Filipa Filipovića, Buljubašić dovodi u prednost Hrvate na 24 sekundi do kraja druge četvrtine!

Igrač više za Srbiju, strelac gola, Buljubašić, izlazi iz igre. Hrvatska se odbranila!

15' Odličan napad Srbije ali sjajna intervencija golmana "barikuda" !

14' Isključenje za našeg igrača, ali Hrvati ne koriste igrača više, stativa i Mitrović sprečavaju loptu da uđe u gol!

13' FILIPOVIĆ GOOOOOOOL! SRBIJA ODLIČNO KORISTI IGRAČA VIŠE!

13' Majstorski pogodak Havijera Garsije, lobovao je našeg golmana!

Isključenje za Miloša Ćuka zbog faula, Srbija se odlično odbranila!

12' GOOOOL OPET MILOŠ ĆUK! Odličan šut srpskog vaterpoliste sa 10 metara, ništa nije mogao golman Hrvatske da uradi!

11' Poništen odličan gol Mandića, razlog nije izveo pravilno prekršaj. Fenomenalno je lobovao golmana!

9' Isključenje za Hrvate, brzo smo izveli ali lopta nije ušla u gol!

POČETAK DRUGE ČETVRTINE!

Sinoć je na Tašmajdanu nevreme uticalo da tribine ne budu pune, ali oni najverniji ostali su uprkos kiši.

Zbog toga je Vaterpolo savez danas putem svoje zvanične Instagram stranice nagradio navijače koji su sinoć bili uz delfine u pobedi protiv Australije (12-8).

Na taj gest je pozvao i naš vaterpolista, Stefan Mitrović, koji je izjavio da bi lično poklonio karte svima onima koji su i po pljusku ostali da ih bodre.

Navijač Srbije, Foto: ALO! V.Žarić

KRAJ PRVE ČETVRTINE!

Novo isključenje za "Delfine" ovog puta van igre ide Filip Filipović, srećom dobro smo se odbranili!

Srbija je imala igrača više na minut pre kraja prvog dela igre, ali nije iskoristila prednost.

Vrlić dovodi, treći put u meču,  u prednost Hrvate!

Peterac za Srbiju! Prlainović je "hladan kao špricer" za novo izjednačenje!

Joković dovodi u prednost gostujući tim na 2 min i 47 sekundi pre kraja 2:1

ĆUK ZA PRVI GOL SRBIJE!

HRVATSKA JE POVELA! Ante Vukićević vaterpolista Marseja uspeva da postigne pogodak sa peterca i dovede goste u vođstvo veoma rano.

UTAKMICA JE POČELA!

BOŽE PRAVDE!

HRVATSKA HIMNA ISPRAĆENA APLAUZOM!

Tribine nisu do kraja popunjene zbog velikog pljuska koji je zahvatio Beograd u toku dana!

Dobrodošli na tekstualni prenos meča Srbija - Hrvatska na portalu ALO!

Vaterpolisti Srbije dočekaće reprezentativce Hrvatske u drugom kolu završnog turnira Svetske lige u Beogradu od 21h.

Ovo će biti ukupno 31. međusobni duel ove dve selekcije. U dosadašnjih 30 mečeva Srbija je uspešnija, sa 16 pobeda, tri meča je završeno nerešenim rezultatom, dok je Hrvatska slavila 11 puta.

Po dve ekipe iz dve grupe proći će u nokaut fazu, a pobeda u ovom derbiju obezbediće to mesto!