slika

Dinamično prvo poluvreme na otvaranju sezone, crno-beli su dobro ušli u prvih petnaestak minuta, ali je TSC poveo evrogolom Gorana Antonića. Nakon toga opao je tempo utakmice, sve do izjednačujućeg gola Bibrasa Natha u 40. minutu.

Nije dugo trebalo Partizanu da totalno obrne utakmicu, tri minuta kasnije pravovremeno se sa desne strane ubacio Kristijan Belić, te se tako i drugi vezista crno-belih upisao u strelce.

U poslednjem minutu nadoknade Kanute je bio nespretan, šutnuo je Stanića i napravio penal koji je lako iskoristio Ifet Đakovac.

Furiozno je krenuo Partizan u drugo poluvreme, napravio je Duljaj tri izmene nakon nepunih deset minuta igre, i to je odma urodilo plodom. Posle faula nad Saldanjom, sviran je penal a Natho nije uspeo da ga realizuje.
U 57. minutu poništen je i gol crno-belima. Nakon jednog perioda smirenije igre , sudija Mitić svira još jedan penal u 75. minutu, ali ovoga puta za domaćina. Ifet Đakovac se zaleteo ali sjajno brani golman Partizana Stevanović.

Dva minuta nakon toga, Danilo Pantić izvodi korner sa leve strane i pronalazi Saldanju, koji se najbolje snašao u šesnestercu domaćina.

Sledeći ključan detalj desio se u 95. minutu kada glupost pravi Kalulu i dobija svoj drugi žuti, odnosno crveni karton i ostavlja drugare na cedilu.

Vrlo brzo nakon toga u 96. minutu, domaćin preko Stojića posle sjajno izvedenog kornera Minčevskog dolazi do izjednačenja i postavlja konačan reultat 3:3.

TSC - Partizan 3:3

Strelci : Goran Antonić, Bibras Natho, Kristijan Belić, Ifet Đakovac, Mateuš Saldanja, Nemanja Stojić

Stadion: TSC ARENA (Bačka Topola)

Sudija: Mitic M

TSC: Ilić - Antonić, Stojić, Ćalušić - Cvetković, Kuveljić, Đakovac, Stanić, Petrović - Jovanović, Pantović

Partizan: Stevanović - Filipović, Marković, Ilić, Antić - Belić, Kanute - Severina, Natho, Menig - Nikolić

Kraj utakmice. Nakon 90 minuta sjajnog fudbala, nerešeno 3:3

96. minut - GOL! 3-3 Mirćevski centrira, Stojić pogađa.

95. minut - Glupost Kalulua koštala ga je drugog žutog kartona i isključenja.

94. minut - Traljav šut Meninga, hvata golman TSC-a.

92. minut - Gužva u 16 metara Partizana, ali ipak faul nad golmanom Stevanovićem.

90. minut - Sudija je produžio utakmicu na pet minuta.

89. minut - Pokušaj Baždara nakon kornera, ali brani golman TSC-a.

88. minut - Mening pokušava sa leve strane ali samo korner.

85. minut - Izmena u TSC-u, Mirčevski ulazi umesto štopera Antonića.

84. minut - Šut Cvetkovića preko gola, ali ipak sviran prethodni ofsajd igračima TSC-a.

83. minut - Sjajna šansa za Partizan, uputio je loptu u petarac Mening, a za malo kasni Saldanja.

79. minut - Kazna za promašen penal TSC-a usledila je nakon kornera koji je izveo Danilo Pantić, a Saldanja se najbolje snalazi i postiže gol na svom debiju.

77. minut - Sjajna odbrana Stevanovića, maši penal Đakovac.

75. minut - Svira penal Mitić za TSC, ali deluje da je van 16 metara.

72. minut - Kanute se žali na povredu, menja ga Baždar, a umesto Natha ulazi Danilo Pantić

68. minut - Pokušao je Partizan preko Meninga, ali ništa.

65. minut - Smirio se "ludački" tempo sa početka drugog poluvremena

57. minut - Gol Partizana, gledaće se Var. Posle provere snimka poništen gol.

56. minut - Žuti karton Cvetković

55. minut - Maši penal Natko, sjajna intervencija golmana Ilića.

54. minut - Penal za Partizan nakon faula nad Saldanjom.

53. minut - Umesto Kristijana Belića ulazi Aleksandar Šćekic, Severinu menja Kalulu, a Nikolića Saldanja.

51. minut - Izmenu traži Kristijan Belić zbog povrede.

49. minut - Šansa nakon prekida za TSC ali lopta ide pored gola

47.minut - Pokušao je Partizan preko Filipovića da lobuje golmana TSC-a ,ali samo korner.

46. minut Počelo je drugo poluvreme. Nema izmena u oba tima.

45+5. minut - Ifet Đakovac koristi penal za 2:2.

45+3. minut - Posle Var provere, penal za TSC.

43. minut - Gol! Kristijan Belić i brzo okreće Partizan na 1:2.

40. minut - Izjednačenje; Natho šutira jako precinozno sa sredine šesnesterca TSC-a i pogadja mrežu za 1:1

38 minut - Konačno prilika za Partizan, šut Natha sa leve strane kaznenog prostora TSC-a, ali samo korner.

32. minut - Jalovi napadi Partizana, moraće opasno da zapne ekipa Igora Duljaja u nastavku.

26. minut - Prekšaj za Partizan u opasnoj zoni, ali nema promene rezultata.

23. minut - Intenzitet utakmice je opao nakon vodećeg gola TSC-a.

15. minut - Velika šansa posle prekida za Josipa Ćalušića ali ostaje 1-0.

12. minut - TSC vodi prelepim golom Antonića sa 1-0.

10. minut- Velika šansa za Meninga, šutnuo je sa leve strane kaznenog prostora TSC-a, ali pored gola.

6. minut - Šansa za Partizan nakon prekida Natha, ali na kraju sviran ofsajd.

3. minut - Velika šansa za Partizan. odnosno Meninga. Šut sa ivice kaznenog prostora ali na kraju samo korner.

2. minut - Velika šansa za TSC, ali je uspeo da se snadje golman Partizana Stevanović.

1. minut - Utakmica je počela!

20:45 - TSC će utakmicu početi sa tri bonusa: Ilić, Stanić i Pantović, dok su se gosti odlučili za jednog, mladog štopera Mihajla Ilića.

20:35 - Novajlije u dresu Partizana Saldanja i Kalulu, ostali su na klupi i verovatno će dobiti svoju šansu u drugom poluvremenu.

20:30 - Po kladionicama i pored lošijeg plasmana u prošloj sezoni od domaćina, Partizan je blagi favorit.

20:27 - Domaćin danas startuje bez klasičnog špica, na klupi su ostali novajlije Uroš Milovanović i Marko Rakonjac.

20:25 - Od prvog minuta za Partizan će nastupiti novajlije Kanute, Antić i Severina dok će u špicu biti povratnik Nikolić.

20:10 - Poznati su sastavi timova,

20:05 - Partizan je u dosadašnjih pet mečeva na stadionu Topolčana slavio četiri puta, dok je u prvom okršaju bilo nerešeno.

20:00 - Strateg TSC-a Žarko Lazetić, rekao je da veruje u pobedu nad Partizanom.

19:54 - Trener Partizana Igor Duljaj veruje da će crno-beli u predstojećoj sezoni beležiti mnogo bolje rezultate nego što je to bio slučaj u prethodnoj

19:50 - Dobro veče i dobrodošli na lajv blog našeg portala alo.rs posvećen prvom kolu Superlige Srbije u kojem se sastaju TSC i Partizan. Uz naš sajt pratite sva dešavanja iz Bačke Topole.