FK Partizan

Trener Igor Duljaj je ponovo dao šansu velikom broju igrača, a prvi put je starter bio novajlija Frenk Kanute koji je pogodio i stativu. U prvom poluvremenu Partizan nije uspeo da stigne do gola iako je uglavnom kontrolisao igru.

Partizan je zaigrao mnogo bolje u natavku igre, a poveo je golom rezerviste Andrije Pavlovića koji je u 63. minutu matirao golmana Drave udarcem sa 15 metara. Pavlović je duplirao prednost Partizana u 89. minutu kad je iskoristio je veliku grešku odbrane Drave i izašao jedan na jedan sa golmanom domaće ekipe. Konačan rezultat postavio je Siniša Saničanin golom udarcem glavom posle kornera u 90+3. minutu.

Partizan je meč počeo u sledećem sastavu: Jovanović, Ilić, Marković, Filipović, Antić, Kanute, Belić, Trifunović, Pantić, Terzić, Nikolić.

U prethodne dve kontrolne utakmice "parni valjak" je imao polovičan učinak, pobedu nad slovenačkom Pesnicom (5:0) i poraz od Bohemijansa iz Češke (0:2).