DRAMA U "MORAČI" Pogledajte kako je Partizan na dve sekunde do kraja slavio protiv Budućnosti (VIDEO)

Košarkaši Partizana slavili su posle velike drame u Podgorici protiv ekipe Budućnosti 82:81 u poslednjoj utakmici regularnog toka ABA lige.

Posle prvog poluvremena u kojem su košarkaši Partizana imali potpunu kontrolu meča, usledila je mnogo bolja igra domaćih. Tako, zahvaljujući Popoviću, Grinu i Kabi Budućnost dolazi do izjednačenja i blagog vođstva.

Na samom kraju, crno-beli uspevaju da na minut do kraja dođu do prednosti od +7. Ali, nesportska greška Ledeja, a onda i trojka Grina, uz faul, uticali su da Budućnost na tri sekunde do kraja izjednači na 82:82.

Na samo dve sekunde do kraja, Partizan je imao napad a Budućnost napravila nesmotreni faul. Potom, Panter je pogodio jedno bacanje što je bilo dovoljno za veliku pobedu.