OBRADOVIĆ UKRATKO ANALIZIRAO DEBAKL OD ALBE Presudilo je prvo poluvreme tokom kojeg su dali 61 poen
ABA liga/Dragana Stjepanović

Nije krenulo onako kako su se navijači Partizana nadali. Umesto radosti, usledio je veliki debakl od Albe u Berlinu (100:84) uz mnogo propusta u odbrani, što je na kraju domaći tim iskoristio da dođe do ubedljivog trijumfa.

Razliku su napravili skokovi i asistencije, koji su ubedljivo bili na strani ekipe iz Berlina. Štaviše, razlika u oba ova segmenta bila je dvocifrena.

NESLAVAN POVRATAK U EVROLIGU Partizan bez rešenja za šuterski raspoloženu Albu, crno-beli pali u Berlinu za prvi poraz na startu elitnog takmičenja

Stoga je Željko Obradović više odlučio da se okrene pohvalama timu Albe posle utakmice u razgovoru za televiziju.

- Odigrali su dobru utakmicu, od samog starta su odlično prenosili loptu. Presudilo je prvo poluvreme tokom kojeg su dali 61 poen - kratak je bio Obradović u izjavi za TV posle utakmice.