KAKAV ŠOK U SREMSKOJ MITROVICI Radnički posle penal serije izbacio Partizan iz Kupa Srbije (VIDEO)
FK Partizan

Kakav šok u Sremskoj Mitrovici! Fudbaleri Partizana oprostili su se od prvog trofeja već u septembru mesecu! Ekipa sa severa Srbije iznenadila je crno-bele kada su najmanje očekivali i eliminisala ih iz Kupa u šesnaestini finala.

Činilo se da će ovo biti lak zadatak za vicešampiona naše zemlje. Gostovanje članu Prve lige Srbije koji je trenutno na 13. mestu drugog ranga našeg fudbala. Tako je i počelo jer je Andrade u 18. minutu pogodio za prednost Partizana.

FK Partizan

Ipak, promašaji, stativa Rikarda i uspavana odbrana skupo su koštali goste iz Beograda u 92. minutu kada je Marinković uspeo da donese veliku radost domaćinu i odvede meč u penal dramu.

Partizan je uspeo nešto što je retko viđa. Promašili su crno-beli sva četiri izvedena jedananesterca, dva šuta odbranio je heroj Dragičević, a dva puta lopta je otišla pored gola.

Kakav dan za Sremsku Mitrovicu...

RADNIČKI SM - PARTIZAN 2:1 (0:1)

Marinković u 90+2. minutu za Radnički - Andrade u 18. minutu za Partizan

Stadion: "Agropapuk". Sudija: Pavle Ilić (Kragujevac)

Radnički SM: Dragičević, Protić, Ivić, Ignjatović, Petrović, Pius, Milinković, Đorđević, Ilić, Spasojević, Grbović.

Partizan: Lukač – Živković, Marković, Šehović, Urošević, – Belić, Traore – Andrade, Dijabate, Terzić (od 69. Lutovac) – Gomeš.

2:0 - Brani Dragičević šut Andradea i šalje Radnički dalje!

KRAJ! Gledaćemo penale!

90+2.minut - GOOOOOL! Radnički dolazi do izjendačenja! Kakav šok u Sremskoj Mitrovici! Ristović je prošao po levoj strani i uposlio Petrović koji šalje loptu u mrežu!

90. minut - Još četiri minuta nadoknade!

69. minut - Promena kod Partizana. Umesto Terzića u igri je Aleksandar Lutovac.

67. minut - Grub faul napravio je Traore i dobio žuti karton.

62. minut - Partizan u potrazi za drugim golom i mirnom završnicom. Pokušao je Belić sa nekih 20 metara, ali je Dragičević odlično odbranio.

54. minut - Prva prilika u nastavku meča za goste iz Beograda. Centirao je Marko Živković, a Svetozar Marković probao glavom da promeni rezultat. Lopta odlazi pored gola!

46. minut - Počelo je drugo poluvreme!

44. minut - Stativa! Rikardo Gomeš se odlično oslobodio čuvara, uspeo da se namesti i šutira, ali mu je na put stao okvir gola!

38. minut - Velika prilika za Andradea! Odlično ga je proigrao Dijabate, vezista Partizana uspeo da obiđe golmana, ali ga je u poslednjem trenutnku stigao jedan od defanzivaca gostiju i izbacio loptu!

18. minut - GOOOL! Vodi Partizan! Andrade nije uspeo pre desetak minuta, ali sada jeste. Dijabate je probio, uposlio saigrača i crno-beli stižu do prednosti!

10. minut - Šta je sada promašio Milinković! Radnički je mogao da dođe do prednosti. Odlično su domaći probili po boku, a ofanzivac domaćih sa nekoliko metara prebacio ceo gol!

6. minut - Prva prilika za goste. Probao je Andrade glavom posle centaršuta, ali njegov udarac ide preko gola.

15.00 - Utakmica je počela!

14.45 - Dobro došli na naš blog posvećen utakmici Kupa Srbije. Uz alo.rs pratite uživo dešavanja iz Sremske Mitrovice.