PARTIZAN SLAVIO GOLOM U PETOM MINUTU NADOKNADE Pobeda Petrića na debiju, ali čeka ga težak posao
FK Partizan

Tako je Gordan Petrić, koji je na klupi crno-belih nasledio Iliju Stolicu debitovao pobedom, ali čeka ga težak posao, pošto je jedino pozitivno iz ove utakmice to što su fudbaleri Partizana uspeli da iščupaju tri boda i to golom Svete Markovića u petom minutu sudijske nadoknade.

Partizan se tako napokon vratio na pobednički kolosek i sa osam bodova nalazi se na osmom mestu.

Sa druge strane, Mladost je 13. sa četiri boda.

Prvo poluvreme je bilo katastrofalno. Igrači vicešampiona Srbije su bili potpuno bezidejni i za 45 minuta gotovo da nismo videli nijednu šansu.

U drugom delu je Mladost GAT bila ta koja je imala kontrolu, dok su gosti delovali u pojedinim momentima potpuno nezainteresovano.

Veliku šansu Partizan je imao u 66. minutu kada je Nemanja Jović pogodio prečku iz slobodnog udarca.

I taman kada se mislilo da će utakmica biti završena bez golova, Sveta Marković donosi tri boda svom timu u petom minutu sudijske nadoknade na asistenciju Dijabatea.

U narednom kolu Partizan dočekuje subotički Spartak, dok Mladost putuje u Bačku Topolu gde će ih ugostiti TSC.

Pre toga, Partizanu predstoji utakmica protiv Hamruna u kvalifikacijama za Ligu konferencije.

Mladost GAT - Partizan 0:1 (0:0)

Strelci: Marković u 90+5

Stadion: "Karađorđe" (Novi Sad)

Sudija: Miloš Milanović.

Mladost: Milojević - Ilić, Kovačević, Mlađović, Mandić - Popović, Maričić, Maksimović, Radulović - Dimitrov, Miroslavljev

Partizan: Popović - Urošević, Vujačić, Marković, Živković - Fejsa, Andrade - Petković, Natho, Dijabate - Rikardo

Kraj! Pobeda Partizana 1:0!

95. minut - Goool! Sveta Marković donosi prednost, verovatno i pobedu Partizanu golom posle kornera u 5. minutu nadoknade

90. minut - Igraće se još pet minuta u Novom Sadu.

90. minut - Udarac Rikarda završava preko gola.

84. minut - Pokušaj Baždara, ali pravo u golmana Milojevića.

80. minut - Sve manje nade za Partizan.

73. minut - Ponovo mirniji period igre, sve manje vremena za fudbalere Partizana.

66. minut - Najbolja prilika od početka utakmice. Nemanja Jović je pogodio prečku iz slobodnog udarca.

64. minut - Kako utakmica odmiče tako je Partizan sve nemoćniji.

58. minut - Nova prilika za domaće, i opet Popović, ovog puta glavom posle dobijenog duela sa Vujačićem, ali pravo u golmana Partizana.

FK Partizan

57. minut - Popović je šutirao u kontri sa gotovo 30 metara, ali je njegov prezimenjak na golu crno-belih Aleksandar dobro intervenisao i izbio loptu u korner.

50. minut - Pasivna igra Partizana.

46. minut - Počelo je drugo poluvreme, nema izmena.

45. minut - Poluvreme! Dosta loša utakmica, igrači Partizana potpuno bezidejni.

40. minut - Fudbaleri Mladosti u ovim trenucima imaju kontrolu.

36. minut - Ponovo Radulović preti Partizanu, ali ostaje 0:0.

32. minut - Opalio je Urošević sa ivice šesnaesterca, lopta je išla pod prečku, Milojević je izbacio u korner.

Iz kornera ponovo Urošević šutira glavom, ali daleko od gola.

26. minut - Bez previše uzbuđenja u ovim momentima.

22. minut - Bezidejna igra Partizana u ovim momentima.

17. minut - Rikardo se našao u prilici, ipak ofsajd.

15. minut - Sada Mladost ima kontrolu.

8. minut - Kolosalna šansa za Mladost! Maričić je sa svoje polovine odigrao za Radulovića, koji je pobegao odbrani Partizana, izašao sam na golmana i šutirao pored dalje stative!

5. minut - Prva šansa za Partizan! Andrade je uposlio Rikarda, ovaj je otišao malo ukoso, šutirao, a lopta je od bloka otišla u korner.

1. minut - Utakmica je počela!

18.44 - I u ekipi Mladost GAT je došlo do rane promene trenera, pa je Branka Žigića već posle četiri meča zamenio Aleksandar Linta.

18.40 - Vremena u Partizanu nema, kao ni prava na kiks, jer je Crvena zvezda ogromnih 10 bodova ispred, uz utakmicu više.

18.34 - Partizan je katastrofalno otvorio sezonu, ima samo dve pobede i sa pet bodova nalazi se na petom mestu Superlige. Oprostili su se i od Lige Evrope pošto ih eliminisao kiparski AEK.

18.30 - Dobro veče i dobrodošli na blog našeg portala posvećen utakmici šestog kola Superlige Srbije u kojoj se sastaju Mladost Gat i Partizan. Uz alo.rs pratite sva dešavanja iz Novog Sada.