CRNO-BELI PONOVO ZAKAZALI Partizan nije uspeo da slavi u Humskoj, TSC odneo bod za Bačku Topolu
FK Partizan

Spasli su se poraza od Radničkog u Nišu u 96. minutu, ali pred svojim navijačima fudbaleri Partizana nisu uspeli da se iskupe i vrate na pobednički kolosek. TSC je iskoristio lošu igru crno-belih i odneo vrlo važan bod u Bačku Topolu.

Vicešampion Srbije je bio bolji rival tokom čitavog toka meča, ali nije uspevao ozbiljnije da ugrozi gol mladog Ilića o čemu svedoči i samo jedan udarac u okvir gola (koliko su imali i gosti).

FK Partizan

Možda i najbolja prilika viđena je u 96. minutu kada je Kvinsi Menig bio jako blizu, ali je njegov udarac izblokiran. Pre toga slično je prošao i Samad Baždar, a u prvom poluvremenu Slobodan Urošević pogodio je stativu.

Gosti su pretili iz kontri, u nekoliko navrata mogli i da dođu do pogotka, ali su Miloš Cvetković i Ratkov bili neprecizni.

FK Partizan

Ukoliko Crvena zvezda slavi u nedelju u Lučanima protiv Mladosti, otići će na "plus četiri" posle samo tri odigrana kola u Mozzart Bet Superligi Srbije.

Što se narednih mečeva tiče, Partizan će gostovati u Novom Pazaru u petak, dok TSC putuje za Niš na megdan Radničkom.

PARTIZAN - TSC 0:0 (0:0)

Stadion: Partizana, Sudija: Milan Mitić

PARTIZAN: Stevanović – Lutovac (od 79. Živković), Vujačić, Saničanin, Urošević – Zdjelar, Belić (od 79. Petković) – Andrade, Natho (od 57. Menig), Terzić (od 57. Dijabate) – Rikardo.

TSC: Ilić – Stojić, Antonić, Ćalušić – Cvetković, Stojković, Đakovac, Kuveljić, Jovanović – Ratkov (od 61. Stanojev), Vukić.

90. minut - Još šest minuta nadoknade. U međuvremenu žuti karton za Rikarda koji je u skoku laktom udario u glavu golmana Ilića.

89. minut - Baždar je mogao da postane junak Partizana, ali je njegov udarac u poslednjem momentu izblokiran.

88. minut - Poslednja promena u Partizanu, Baždar menja Andradea.

84. minut - Dve promene kod gostiju. Umesto Miloša Cvetkovića na terenu je Stanojlović, dok Krpić menja Kuveljića.

79. minut - Dve promene kod Partizana. Marko Živković menja Lutovca, a mladi Petković u igri umesto Belića.

74. minut - Đakovac dobija žuti karton nakon starta nad Dijabateom.

61. minut - Prva promena i kod gostiju. Umesto Ratkova u igri je Jug Stanojev.

60. minut - Prva prilika u drugom delu igre i to preko Meniga. Probao je sa distance Holanđanin, ali preko gola.

57. minut - Dve promene u redovima Partizana. Bibrasa Natha menja Kvinsi Menig, a umesto Nikole Terzića na terenu je novajlija Dijabate.

46. minut - Počelo je drugo poluvreme!

45+2.minut - Antonić seče kontru domaćih i dobija žuti karton.

45. minut - Još dva minuta nadoknade u prvom poluvremenu.

40. minut - Stativa! Odlično je šutirao Slobodan Urošević sa ivice kaznenog prostora, Ilić zakačio loptu toliko da je skrene na stativu. Najbolja prilika za Partizan na meču do sada.

37. minut - Prvi žuti karton na meču za Aranđela Stojkovića koji pravi faul na ivici kaznenog prostora.

25. minut - Prvi i to opasan pokušaj gostiju. Nakon kornera najviši u skoku bio je Ćalušić. Njegov hitac glavom završava tik pored desne stative.

16. minut - Šansa sada za Rikarda Gomeša koji je pokušao da gađa dalji ugao gola koji brani Ilić. Ipak, od svega lopta ide preko gola.

8. minut - Prva prilika na meču za Partizan. Probao je Aleksandar Lutovac, ali njegov udarac ide pored gola.