SEVALE VARNICE U HUMSKOJ Partizan uzalud srušio Radnički, gosti hteli da napuste teren

Nadali su se crno-beli da bi moglo da se desi čudo, ali... Partizan je pobedio Radnički i ostao bez titule. Kako je Zvezda uspela da sruši Voždovac, razbijen je san o povratku šampionskog lovora u Humsku.

Meč protiv Radničkog bio je napet... Gosti su posle gola Rikarada sa penala napravili haos, na momente se činilo da će čak i napustiti stadion. Posle velike gužve Arsić je dobio crveni karton.

Partizan je trijumf overio autogolom Jamkama u drugom delu igre. Tim iz Humske je završio na drugom mestu, prosuli su pet bodova više i ekipa trenera Stanojevića ima za čime da žali.

Partizan-Radnički Niš 2:0 (1:0)

Stadion: Stadion Partizana
Sudija: Milan Stefanović. Strelci: Rikardo 45+3 penal, Jamkam (autogol)

Partizan: Stevanović - Miljković (od 60. minuta Jojić), Miletić, Vujačić, Urošević - Jevtović, Zdjelar - Terzić (od 46. minuta Jović), Marković (od 60. minuta Lutovac), Menig - Rikardo (Milovanović od 72. minut).

Radnički Niš: Drobnjak - Jamkam, Kovačević (od 46. minuta Pejović), Vujadinović, Mitrović (od 75. minut Štulić), Kasalica (od 60. minuta Kostić), Arsić, Mlađović, Mesarović (od 60, minuta Mićibući), Jovanović, Aksentijević

Tok utakmice:

Drugo poluvreme:

90. minut - Kraj utakmice!

82. minut - Opao je tempo, crno-beli lagano privode meč kraju.

72. minut - Rikardo izlazi, na terenu je Milovanović.

67. minut - Partizan vodi sa 2:0! Jamkam je posle ubacivanja Meniga pogodio svoju mrežu.

58. minut - Menig je imao šansu, ali nije uspeo da pogodi mrežu.

52. minut - Ponovo traže penal domaći, sudija Stefanović je procenio da nije bilo prekršaja nad Jovićem.

46. minut - Umesto Terzića, trener Stanojević je na teren poslao Jovića.

Prvo poluvreme:

45+9. minut - Utakmica je nastavljena, strasti su se smirile.

45+7. minut - Velika gužva, čarke na terenu na ivici tuče! Gosti kao da žele da napuste utamicu?

45+5. minut - Drama! Igrači Radničkog okružili su sudiju! Crveni karton dobio je Lazar Arsić.

45+3. minut - GOOOOOLLL! Rikardo je bio precizan sa bele tačke!

45+1. minut - Penal za Partizan! Lopta je u ruku pogodila Vujadinovića.

45. minut - Sudija Stefanović ide da pogleda snimak, čini se da je penal za Partizan.

39. minut - Dugo traje prekid, nikako da krene igra.

30. minut - Crno-beli traže penal, Rikardo je pao, ali sudija je ostao nem.

23. minut - Veoma oštar start Miljkovića, to je iznerviralo trenera Bataka koji je uleteo na teren i zaradio žuti karton

13. minut - Čist zicer promašuje Menig

7. minut - Gosti pokušavaju da zaprete, na mestu je odbrana Partizana.

3. minut - Rikardo je imao prvu šansu, ali nije uspeo da pogodi metu.

1. minut - Utakmica je počela! Partizan mora da pobedi i osluškuje rezultat sa "Marakane".

18.30 - Dobar dan i dobrodošli na blog našeg portala posvećen poslednjem kolu fudbalske Superlige Srbije. Uz alo.rs pratite dešavanja sa stadiona Zvezde i saznajte ko će postati šampion države!