PARTIZAN PRESTIGAO ZVEZDU Crno-belima dovoljno poluvreme za pobedu protiv Vojvodine

Ovim trijumfom crno-beli su makar na kratko izbili na lidersku poziciju sa bodom više u odnosu na Crvenu zvezdu, ali crveno-beli od 17 časova dočekuju Radnički iz Niša.

Sve je bilo rešeno već u prvom poluvremeu kada smo videli oba gola crno-belih.

Partizan je poveo već u četvrtom minutu golom Nikole Terzića, posle asistencija Kvinsija Meniga. Istini za volju, odbrana Vojvodine je mogla bolje da reaguje u ovoj situaciji.

Prednost je duplirao Rikardo Gomeš u 41. minutu. Pronašao je prostor napadač Partizana i postigao svoj 26. gol ove sezone u Superligi.

U drugom poluvremenu je značajno opao ritam utakmice.

Novosađani su zaigrali dosta ofanzivnije, ali nisu uspevali da ozbiljnije ugroze gol domaćih.

Sa druge strane, Partizan je kontrolisao dešavanja na terenu, čuvao rezultat bez većih ambicija da krene poi treći gol.

Ipak, u poslednjim trenucima meča gosti uspevaju da postignu utešni pogodak, a strelac je bio Nešković.

U narednom kolu Partizan gostuje Voždovcu, dok Vojvodina dočekuje Čukarički.

PARTIZAN - VOJVODINA 2:1 (2:0)

Terzić u 4. minutu, Rikardo u 41. minutu za Partizan, Nešković u 90+3. za Vojvodinu

Stadion: Partizana, Sudija: Miloš Milanović

PARTIZAN: Stevanović – Miljković, Miletić, Saničanin, Urošević – Zdjelar, Jevtović – Terzić, Natho, Menig – Rikardo.

VOJVODINA: Rockov – Lazarević, Kovačević, Stevanović, Đorđević – Maksimović, Bastajić – Vukadinović, Simić, Zukić – Vukčević.

Kraj! Pobeda Partizana protiv Vojvodine - 2:1!

90+3 - Gol! Vojvodina uspeva da dođe do počasnog gola, strelac je Nešković.

90. minut - Igraće se još tri minuta u Humskoj.

82. minut - Crno-beli pred sigurnom pobedom.

75. minut - Partizan ima potpunu kontrolu.

68. minut - Vukadinović je uputio šut na gol Partizana sa desne strane, ali je taj udarac bio neprecizan i ide visoko preko gola.

65. minut - Opao je ritam utakmice u drugom poluvremenu.

60. minut - Ulaze Jojić i Marković u tim Partizana, a izlaze Natho i Menig.

55. minut - Dobra duga lopta ka Vukadinoviću, pala je u srcu šesnaesterca Partizana, Stevanović je istrčao s gola i u poslednjem trenutku odneo loptu.

47. minut - Velika prilika za Vojvodinu,  Vukadinović je sjajno prošao, odigrao povratnu loptu na ivicu šesnaesterca, natrčao je Simić, bio je potpuno sam, ali je tukao preko gola.

45. minut - Igraće se još minut nadoknade.

41. minut - GOOOL! Rikardo! Pronašao je prostor napadač Partizana i postigao svoj 26. gol ove sezone u Superligi!

38. minut - Prvi žuti karton na meču za Sašu Zdjelara koji je presekao kontru Novosađana. Sudija Milanović nije imao dilemu i pokazao javnu opomenu kapitenu crno-belih.

33. minut - Odličan pokušaj Natha posle, ali još jednom brani Rockov.

24. minut - Nova šansa za Terzića! Ponovo je ostao sam ofanzivac domaćih, ali njegov udarac ide i pored desne stative.

20. minut - Sjajna asistencija Bibrasa Natha za Kvinsija Meniga koji nije uspeo da obiđe golmana Emila Rockova, pa su se gosti nekako odbranili.

13. minut - Prvi ozbiljniji pokušaj Vojvodine preko Bastajića. Probao je sa distance vezista Novosađana, a lopta prolazi tik pored stative.

4. minut - GOOOOL! Vodi Partizan! Nikola Terzić pogađa nakon očajne reakcije odbrane gostiju!

14.03 - Utakmica je počela!

13.51 - Partizan je ove sezone u oba navrata slavio protiv Vojvodine. U Humskoj je bilo 4:1, a u Novom Sadu 2:0. Ovo je treći duel dva tima ove takmičarske godine, a u sredu će biti odigran i četvrti u okviru polufinala Kupa Srbije.

13.45 - Što se tiče klupa za rezerviste, situacija je sledeća:

Partizan: Popović, Holender, Fejsa, Živković, Ostojić, Milovanović, Obradović, Jojić, Marković, Jović, Lutovac.

Vojvodina: Borak, Bjeković, Devetak, Topić, Matić, Kopitović, Miletić, Jeličić, Nešković, Busnić, Kabić.

13.30 - Dobar dan i dobrodošli na blog našeg portala posvećen meču petog kola plej-ofa Superlige Srbije između Partizana i Vojvodine. Uz alo.rs pratite uživo dešavanja iz Humske.