PARTIZAN ZAKAZAO NA BANOVOM BRDU! Čukarički "otkinuo" bodove crno-belima pred večiti derbi!

Bilo je jasno da će biti teško Partizanu na Banovom brdu, ali su crno-beli dodatno sami sebi zakomplikovali situaciju pred "večiti derbi" i duel sa Crvenom zvezdom naredne subote.

Ekipa Aleksandra Stanojevića okliznula se na Banovom brdu u poslenjem kolu regularnog dela Superlige Srbije i tako omogućila crveno-belima da veliki okršaj dočekaju sa "plus dva".

"Brđani" su odlično zatvorili svoj gol, nisu mnogo pretili, ali su onemogućili rivala da napravi nešto više. Rikardo Gomeš je u nekoliko navrata pretio, pogodio stativu, ali to nije bilo dovoljno.

Moglo je to da bude kažnjeno kada je Ndiaj pogodio prečku na početku drugog dela igre. To je praktično bila i jedina šansa domaćeg tima.

Partizan će u subotu gostovati Crvenoj zvezdi u utakmici sezone, dok Čukarički plej-of dočekuje sa treće pozicije i prilično je izvesno da će na tom mestu i završiti sezonu.

ČUKARIČKI - PARTIZAN 0:0 (0:0)

Stadion: Stadion na Banovom brdu, Sudija: Novak Simović

ČUKARIČKI: Mićović – Stevanović, Kovačević, Šapić, Roganović - Mijailović, Kovač - Čolović, Lukić, Ndiaje - Rakonjac.

PARTIZAN: Stevanović – Miljković, Vujačić, Miletić, Urošević – Zdjelar, Jojić – Terzić, Natho, Menig – Rikardo.

94. minut - Ostao je sam Rikardo i pokušao glavom da matira Mićovića, ali ponovo odlično brani golman Čukaričkog.

90. minut - Igraće se pet minuta nadoknade.

89. minut - Probao je sada i Zdjelar, ali njegov šut ide daleko preko gola.

84. minut - Kakva šansa za Meniga! Odlično je šutirao Holanđanin, ali sjajno brani Mićović!

56. minut - Prečka! Odlična šansa za Čukarički i pokušaj Ndiaja koji pogađa okvir gola!

47. minut - Kakva šansa za Čukarički! Lukić je ostao sam, onda odlično zalomio Miljkovića, ali je Miletić u poslednjem trenutku sprečio gotovo siguran gol.

46. minut - Počelo je drugo poluvreme!

45. minut - Još minut nadoknade.

30. minut - Menig je bio u prilici, ali mu je Ndiaj u poslednjem trenutnu izblokirao udarac.

10. minut - Bojan Kovačević je srušio Rikarda u kontri i dobio žuti karton. Trener Partizana Aleksandar Stanojević besneo je pored aut linije tražeći crveni, ali sudija Novak Simović nije menjao odluku nakon konsultacija sa VAR sobom.

4. minut - Kakva šansa za Rikarda! Napadač Partizana je odlično prošao kroz odbranu domaćih, driblingom se oslobodio od čuvara, ali je njegov šut samo okrznuo levu stativu!

3. minut - Prva prilika na meču za Partizan. Pokušao je Kvinsi Menig iz okreta, ali je lopta otišla pored gola.