NOVI PORAZ PARTIZANA POSLE GREŠAKA! Dinamo uz mnogo sreće savladao crno-bele!
FK Partizan

Bio je ovo treći meč Partizana na pripremama i drugi poraz, prethodno su savladali Tikveš 2:1, zatim je usledio poraz od Bašakšehira 1:0, da bi sada izgubili od Dinama.

Utakmica je najpre odložena zbog nevremena tj. snega kakav Belek ne pamti u poslednje tri decenije.

Dinamo je poveo već u petom minutu golom Fomina iz slobodnog udarca. Stiče se utisak da je golman Popović mogao bolje da reaguje, tačnije, loše je postavio živi zid.

Crno-beli su izjednačili u 65. minutu golom Bibrasa Natha.

Nakon kornera Partizana nastala je pometnja u petercu Dinama, Vujačić je nekako uspeo da šutira nakon čega je lopta pogodila prečku, a njegov udarac je popravio Natho glavom.

Zaigrali su Moskvoljani ofanzivnije od tog momenta, a dobru igru krunisali su golom u 88. minutu kada Fomin izvodi korner i pronalazi mladog Galkina na ivici šesnaesterca, a ovaj lepim udarcem smešta loptu u "malu mrežu".