JOŠ JEDAN TRIJUMF! Partizan savladao Novi Pazar!

Pružili su  dostojan otpor gosti iz Novog Pazara, ali ipak pobeda je pripala crno-belima.

Partizan je od starta krenuo ofanzivno, ipak protivnički tim se nije predavao.

Svaka šansa crno-belih, vrlo brzo je bila neutralisana od strane defanzivaca Novog Pazara.

Najozbiljniju šansu Partizan je imao u 43. minutu kada je zapretio prvo Mening, a zatim Vujačić, ipak odlično je reagovao Vujanec.

U drugom poluvremenu, crno-beli su nastavili u svom ritmu što se isplatilo nakon četiri minuta kada je glavom mrežu zatreso Milovanović.

U 57. minutu meča sviran je penal posle prekršaja nad Rikardom. Nemanja Jović je preuzeo odgovornost, a iako je Vujanec pročitao njegov šut, lopta je ipak ušla u gol.

Do kraja meča Partizan je nastavio  u ofanzivnom stilu, ipak rezultat je ostao nepromenjen.

Crno-beli tim posle ove pobede ima tri boda više od Crvene zvezde i nalazi se na liderskoj poziciji na tabeli.

U četvrtak ih očekuje duel u Ligi konferencija protiv Anortozisa koji je odlučujuć za njihovu evropsku sudbinu.

PARTIZAN-NOVI PAZAR (2:0)

Stadion: FK Partizan.

Sudija: Stojanović Andrija

PARTIZAN:Stevanović – Miljković, Vujačić, Saničanin, Urošević – Zdjelar, Jojić (Od 80. Lutovac)– Menig(Od 69. Šćekić), Pavlović (Od 46. Jović), Pantić(Od 46. Milovanović) – Rikardo (Od 69. Holender).

NOVI PAZAR: Vujanac – Vlajković, Pavišić, Delimeđac(Od 46. Maksimović) , Zimonjić – Lončar(Od 66. Alić), Joksimović(Od 66. Bubanja) – Mladenović, Kiković(Od 46. Islamović), Dimić – Ratković(Od 71. Mihailović)

Kraj utakmice

80. minut - Partizan  nastavlja sa napadima

70. minut - Pavišić je izbacio loptu ispred Milovanovića u poslednjem momentu.

65. minut - Nastavio je Partizan sa dominacijom

58. minut - Odlično je pročio štu Nemanje Jovića Nikola Vujanac, ipak lopta je ušla u gol

57. minut - Penal za Partizan, posle prekršaja nad Rikardom

49. minut - Postiže glavom gol  Marko Milovanović

46. minut - Počelo drugo poluvreme

Kraj prvog poluvremena -

43. minut - Pokušao je prv Mening, a zatim Vujačić, ali Vujanec je sjajno reagovao

37. minut - Urošević je odlično primio loptu na levom rogu šesnaesterca i sebi namestio volej koji je završio ne tako daleko od desne stative.

34. minut - Pokušao je Jojić bez uspeha

25. minut - Partizan dominantniji na terenu

16. minut - Zbog bakljade sa južne tribine na terenu je gust dim i zbog toga je sudija Stojanović prekinuo meč na kratko.

11.minut - Navijači crno-belih celo vreme skandiraju ime Moce Vukotića

10. minut - Partizan za sada dominira

6. minut - Prva ozbiljnija šansa za Partizan

1. minut - Utakmica je počela