NATHO SA KLUPE SRUŠIO METALAC Partizan iskoristio kiks Zvezde (VIDEO)
FK Partizan

Partizan - Metalac 3:1

STRELCI: Rikardo u 7. i Natho u 52. iz penala i 68. minutu za Partizan, a Stuparević u 29. minutu za Metalac.

PARTIZAN: Popović, Miljković (od 46. Živković), Miletić, Saničanin, Obradović (od 46. Urošević), Zdjelar, Jojić (od 75. Šćekić), Terzić (od 58. Jović), Pantić, Menig (od 46. Natho), Rikardo.

METALAC: Mislarević, Vlalukin, Bačkulja, Mlađović, Antonijević, Stojić, Odada (od 75. Jočić), Krajišnik, Fićović (od 66. Đurić), Cvetković, Stuparević (od 75. Furtula).

SUDIJA: Lazar Lukić.

Partizan je najbolji mogući način iskoristio jučerašnji šokantan poraz Crvene zvezde u Surdulici. Izabranici Aleskandra Stanojevića su šefu struke za rođendan poklonili pobedu nad Metalcem 3:1, ali su ga malo i sekirali, pogotovo u finišu prvog poluvremena.

Da ne bude šoka u Humskoj, pobrinuo se rezervista Natho, koji je prvo iskoristio penal, a onda i overio pobedu Partizana. Standardno je bio odličan i Rikardo, strelac gola, koji je uspeo i da iznudi penal. Filip Stuparević je namučio odbranu Partizana, uz gol je pogodio i prečku.

Tok meča mogli ste da pratite uživo na portalu Alo.rs

88. minut - pokušaj Vlalukina iz slobodnog udarca sa 20 metara

85. minut Popović lako zaustavlja šut Cvetkovića

72. minut - ponovo Jović ima šansu, ali mu se ne da danas

68. minut - GOOOOOOL! Ponovo Natho, pravovremena reakcija Jojića i proigravanje za izraelskog vezistu koji pogađa praznu mrežu. Ipak, čekala se potvrda VAR sobe, jer postoji mogućnost da je bio ofsajd..Gol je regularan.

63. minut - stoodstotna šansa za Jovića, ali mu je golman Metalca "ušao u šut" i odbranio

52. minut - GOOOOOOL! Natho iz penala, koji je dosuđen zbog prekršaja Maslarevića nad Rikardom

46. minut - trostruka izmena u Partizanu, Urošević, Živković i Natho menjaju Obradovića, Miljkovića i Zdjelara

DRUGO POLUVREME

KRAJ PRVOG POLUVREMENA

45. minut - loš pokušaj Pantića sa ivice šesnaesterca

41. minut - Miljković šutira glavom na centaršut Jojića, ali pogađa samo spoljni deo mreže.

38. minut - udarac Rikarda glavom sa desetak metara posle centaršuta Meniga sa levog boka, ali lopta ide pored stative

33. minut - tek sad Partizan izvodi prvi korner

29. minut - GOOOOOOOL! Pogodak Filipa Stuparevića. Velika greška Saničanina dovela je do pogotka mladog reprezentativca Srbije.

27. minut - šansa za Metalac, dobru dubinsku loptu u kazneni prostor poslao je Fićović ka Stupareviću, ali je bila za nijansu jača pa je Popović intervenisao.

22. minut - Menig je pokušao, ali je lopta otišla pored gola

16. minut - Miljković je na ivici kartona, napravio je već dva oštra faula

8. minut - PREČKA! Stuparević umalo da izjednači, udarcem glavom je pogodio okvir gola

7. minut - GOOOOOOL! vodi Partizan, pogodak Rikarda Gomeša, njegov 16. u sezoni. Asistent je Miloš Jojić.