SILNI PARTIZAN Crno-beli više nego duplirali Krku, na kraju +47 (VIDEO)
ABA liga/Dragana Stjepanović

Zadar, Split, Studentski centar, Cibona, da li je Krka sledeća?

Jeste!!!

Prethodnih pet utakmica Partizan je dobio sa ukupno 64 razlike, a samo Krku sa 47 - 92:45 (18:11, 25:17, 21:6, 28:11).

Partizan je sjajno otvorio sezonu, u ABA ligi i Evrokupu ima skor 6:0.

Trener Željko Obradović uspeo je i da odmori nosioce igre.

Partizan - Krka 92:45 (18:11, 25:17, 21:6, 28:11)

Beograd - Dvorana: Aleksandar Nikolić. Gledalaca: 3.321. Sudije: Sašo Petek, Ivan Stefanović, Edo Javor.

PARTIZAN: Panter 15, Kuruc 15, Lidej 8, Avramović 4, Koprivica 2, Dangubić 3, Smailagić 2, Miletić 4, Mur 4, Glas 12, Madar 23.

KRKA: Frenč 6, Gibs 4, Stipčević 7, Špan, Stavrov 1, Medved 2, Kosi 8, Stipaničev, Škedelj 4, Lapornik 4, Macura 9.

40. minut: Trojka Madara za +47 - 92:45. Krka je više nego duplirana!!!

36. minut: Trojka Madara, sada je +41 - 79:38.

35. minut: Mur krade krade loptu i polaže, Krka je duplirana - 76:38.

31. minut: Zakucavanje Miletića, pa novi poeni Madara, razlika samo raste - 68:34.

4. ČETVRTINA:

30. minut: Posle niza finti i prodora Madar je pogodio za +30 - 64:34.

27. minut: Miletić ide iz greške u grešku, sada je napravio korake.

25. minut: Posle poena Avramovića razlika je na najvećih + 26 - 56:30.

22. minut: Kuruc i Glas su period otvorili trojkama - 49:28.

3. ČETVRTINA:

20. minut: Madar je promešao odbranu, došao pod koš, a onda podelio asistenciju drugom pleju Avramoviću - 43:28.

19. minut: Lidej promašuje u kontri, ali natrčava Koprivica uletu hvata loptu i zakucava - 41:23.

15. minut: Trojka Pantera sa devet - 34:18, a potom i sa deset metara - 37:18.

13. minut: Seriju 10:0 Beograđana trojkom je prekinuo Lapornik - 26:11.

12. minut: Trojka Dangubića iz ćoška za dvocifrenu razliku prvi put - 23:11. Trojku pogađa i Panter - 26:11.

2. ČETVRTINA:

10. minut: krenuli su gostiu napad, loptu im je oduzeo Panter, napravio korak, dva, naskočio u reketu,

7. minut: Na dve asistencije Madara Kuruc je dva puta poentirao - 13:5, prvi put pod košem, a drugi put posle ulaza uz osnovnu liniju.

6. minut: Kontra Krke, a onda je Glas "zalapio" Škedelja za tablu.

4. minut: Novi poeni i opet trojka, sada Lideja - 6:3. Pre toga je Kur izblokirao Stipčevića.

2. minut: Stipčević - 0:3 i Glas - 3:3 su otvorili meč trojkama.