STRELCI: Jojić u 33. i Rikardo u 73. minutu za Partizan.

PARTIZAN: Popović, Miljković, Miletić, Saničanin, Urošević, Zdjelar, Jojić (od 75. Holender), Terzić (od 75. Pavlović), Pantić (od 61. Natho), Menig (od 46. Marković), Rikardo.

RADNIK: Ranđelović, Hodžić, Radmanovac, Simonović, Medić (od 63. Malešević), Stojanović, Bogdanovski, Nedeljković, Janjić (od 46. Spasić), Petrović, Dimitrov (od 57. Milovanović).

SUDIJA: Đorđe Maksimović. GLEDALACA: 3.000.

Partizan je lako, ali ne i očekivano ubedljivo pobedio Radnik (2:0) u meču 13. kola Superlige Srbije i tako zadržao prednost na tabeli u odnosu na Crvenu zvezdu, koja ima pet bodova manje, ali i meč manje.

Crno-beli su uspešno prošli generalnu probu za Gent i verovatno meč jeseni u Humskoj koji se igra u četvrtak od 21 čas. Da su ofanzivci crno-belih bili samo malo precizniji, lagano bi pukla "petarda" u Humskoj. Golman gostiju Ranđelović je skinuo tri zicera domaćinu, a isto toliko puta su i napadači Partizana bili neprecizni u stoodstotnim prilikama za gol.

Goste je načeo Miloš Jojić, a dotukao Rikardo Gomeš 14. golom u sezoni. radnik praktično nijednom nije prešao centar, ekipa je bila desetkovana povredama, ali je i pored toga mogla i morala da pokaže više u Humskoj.

Tok meča pratite uživo na portalu alo.rs

87. minut - Marković šutira preko gola sa oko 15 metara

73. minut - GOOOOOL! Rikardo Gomeš glavom, 14. gol u sezoni, posle odličnog centaršuta Zdjelara

65. minut - nova prilika za Markovića posle dodavanja rezerviste Natha, ali je loše primio loptu i golman Radnika je uspoa da se ispreči

61. minut - veoma dobra prilika za Pantića, ali je golman Radnika reagovao odlično

50. minut - šansa za Lazara Markovića, ali je lopta prohujala pored stative

DRUGO POLUVREME

KRAJ PRVOG POLUVREMENA

44. minut - pokušaj Jojića, direktno u golmana Radnika

43. minut - Saničanin posle centaršuta Terzića ne šutira najbolje glavom

39. minut - Menig šutira preko prečke iz izgledne pozicije

36. minut - ne da se Aleksi Terziću, izašao je sam na golmana Radnika, ali je loše šutirao sa sedam, osam metara iskosa

33. minut - GOOOOOL! Vodi Partizan, strelac je Miloš Jojić

ČUVALI SU SE ZA GENT Crno-beli sa

FK Partizan

31. minut - Rikardo pokušava sa oko 20 metara udarcem levom nogom, ali je lopta prošla pored stative

29. minut - najbolja šansa za Partizan, ali je Nikola Terzić šutirao sa oko 20 metara i zamalo je bio neprecizan

24. minut - korner za Partizan, posle kog je Saničanin loše šutirao glavom sa sedam, osam metara

18. minut - pokušaj glavom Terzića posle centaršuta Meniga , ali nije bilo opasnosti

10. minut - i dalje bez šansi pred oba gola

3. minut - od starta je domaćin krenuo ofanzivno