JOŠ JEDAN TRIJUMF! Partizan savladao Napredak, dva crvena kartona na meču!
FK Partizan

Crno-beli su tako ostavirili još jedan trijumf koji ih čvrsto drži na vrhu tabele Superlige.

Na startu utakmice u osmom minut desio se penal za Partzian, a igrač Napretka Čuković je dobio crveni karton.

Rikardo je izveo penal za Partizan, a golman Vasiljević je odbranio, ipak VAR je procenio da se golman Napretka prereano pomerio sa gol linije i penal je ponovlje, a Rikardo je tada bio precizan.

Do kraja poluvremena Partizan je imao nekoliko šansi, a najuverljivija je bila kada je Pantić uputio snažan šut, ali siguran je bio Vasiljević.

Drugo poluvreme je obeležiop crveni karton Slobodan Uroševića, tako da je Partizan izgubio prednost igrača više, takođe napadač Napretka Bačanin morao je da napusti teren zbog povrede u 67. minutu .

Partizan je tako ostvario 10. pobedu u domaćem šampionatu, dok je Napredal zabeležio treći poraz u nizu.

NAPREDAK-PARTIZAN (0:1)

Stadion: Napredak

Napredak: Vasiljević – Jovanović, Marinković, Mršić, Đuković – Tomić, Rašković – Đ. Jovanović, Marjanović, Spremo – Bačanin.

Partizan: Stevanović – Miljković, Vujačić, Miletić, Urošević – Zdjelar, Šćekić – Marković, Pantić, Jović – Rikardo.

Kraj Utakmice - Partizan je pobedio rezultatom 1:0

82. minut - Dobio je udarac u lice Nemanja Miletć

75. minut - Imao šansu Rikardo

67. minut - Bačanin je zbog povrede morao da napusti igru

61. minut - Pokušava Partizan da dođe do gola Napretka

53.minut - Slobodan Urošević je dobio crveni karton

48. minut - Odiličan šut Markovića, ali brani Vasiljević

46. minut - Počelo je drugo poluvreme

Kraj prvog poluvremena

40. minut - zaoštrava se situacija na na terenu. Došlo je do koškanja između igrača, žuti karton je dobio igrač Partizana Urošević

38. minut - Šutirao je Rašković, ipak brani Stevanović

31. minut -Odlična intervencija Pantića

22. minut  - Dobar šut Pantića

20. minut - Izvodi Pantić korner, dobro su se snašli defanzivci Napretka

11. minut - Rikardo postiže gol iz penala

Aleksandar Đorđević

9. minut - Brani Vasiljević penal RIkardu, ipak dosuđen je novi jedanaesterac zato što je Vasiljević izašao ranije za gol linije

7. minut - Penal za Partizan zbog prekršaja nad Rikardom

4. minut - Prva šansa za Napredak. Šutirao je Ćurković odbranio Stevanović.

1. minut - Utakmica je počela