STRELAC: Marković u 20. i 42. minutu.

PARTIZAN: Popović, Živković, Vujačić, Miletić, Obradović, Zdjelar, Jojić (od 83. Šćekić), Marković (od 83. Holender), Natho (od 62. Pantić), Menig (od 62. Jović), Rikardo (od 90. Terzić).

FLORA: Igonen, Lilander (od 46. Kalaste), Sepik (od 75. Purg), Kusk, Luka, Sumets, Vasiljev, Pum (od 89. Šejn), Zenjov, Ojama (od 68. Kuraksin), Aliku (od 69. Miler).

SUDIJA: Julijan Vajnberger (Austrija). GLEDALACA: 5.845.

Partizan je rutinski pobedio Floru 2:0 i tako nastavio da grani ka "evropskom proleću". Golovima lazara Markovića crno-beli su rutinski osvojili tri boda, mada nisu blistali, pogotovo u prvih 15 minuta igre i u većem delu drugog poluvremena.

Lazar Marković je postigao prvi gol glavom, sa pet metara, a drugi posle polukontre koju je sam vukao, a na kraju uz malo sreće savladao golmana gostiju. Mogao je Marković i do het-trika, odlične šanse su imali i Rikardo i Menig, ali je ostalo 2:0. Mora se istaći i da je golman Partizana Popović imao nekoliko dobrih intervencija.

Sledi dvomeč protiv Genta, u kom bi Partizan trebalo da se bori za prvo mesto u grupi koje donosi direktan plasman u osminu finala. Druga pozicija vodi u razigravanje protiv trećeplasiranih iz Lige Evrope. Veoma je bitno što Partizan trenutno ima za gol bolju gol razliku od Genta.

Tok meča mogli ste da pratite uživo na portalu alo.rs

Igraće se osam minuta nadoknade

87. minut - Jović pokušava, iskosa sa 20 metara, ali pravo u golmana Igonena

83. minut - dvostruka izmena u Partizanu, Markovića i Jojića zamenili su Holender i Šćekić

76. minut - žuti karton za Pantića

prekid je trajao skoro pet minuta

75. miun - utakmica je nastavljena

70. minut - prekid zbog povrede Sepika

66. minut - ponovo Vasiljev preti, brani Popović

62. minut - dvostruka izmena u Partizanu, izašli su natho i Menig,  a ušli Pantić i Jović

61. minut - šansa za Živkovića, brani Igonen

59. minut - odlična šansa za Vasiljeva, ali brani Popović

53. minut - dupla šansa za Partizan, udarac Gomeša brani golman Flore, a na nju natrčava Marković, ali očajno šutira

DRUGO POLUVREME

POLUVEME

45+1. minut - zicer za Rikarda, koji sa desetak metara šutira pored gola

42. minut - GOOOOOOOOOL! Ponovo Lazar Marković, uz pomoć defanzivca Flore, lopta je prevarila golmana

40. minut - sudar Popovića i Vujačića, srećom bez posledica

37. minut - odličan kontranapad Partizana, ali je Marković loše uposlio Živkovića u presudnom trenutku

35. minut - Flora napada i želi izjednačenje, a kiša pada sve jače

30. minut - šansa za Meniga, ali loš šut iskosa sa desetak metara

26. minut - umalo autogol Zenjova

24. minut - nova šansa za Partizan, ali Gomeš prebacuje gol

20. minut - GOOOOOOOOOOL! Lazar Marković, kapiten posle odbijene lopte golmana glavom šalje loptu u mrežu

16. minut - Jojić sa 20 metara šutira iznad gola

12. minut - Partizan deluje nepovezano na startu meča

9. minut - ponovo šansa za goste, brani Popović

8. minut - Flora zamalo da povede, Vasiljev je sa 18 metara šutirao tik iznad prečke

6. minut - prvi napad Partizana, ali nije iskorišćena solidna polukontra