SUDIJE PARTIZANU UKRALE POBEDU! Crno-beli moraju da se zadovolje remijem, sviran nepostojeći penal!
FK Partizan

Crno-beli beli su mogli mnogo bolje da prođu u Sočiju. Domaća ekipa nije na pravedan način došla do vođstva, pošto je sviran penal za prekršaj koji se desio van šesnaesterca.

Ipak, uspeo je Partizan zahvaljujući Rikardu da izjednači.

Meč je sjajno otvoren. Prvo je Lazar Marković pogodio je prečku, a zatim su fudbaleri Sočija preuzeli incijativu. Dva puta je Aleksandar Popović spasao mrežu crno-belih, a onda su Rusi pogodili prečku.

Pred kraj prvog poluvremena, Marković je ponovo imao šansu, ali nije uspeo da je realizuje.

Drugo poluvreme je počelo u nešto sporijem ritmu, a onda 61. minutu meča desio sporni momenat.

Iako je bilo jasno da je Vujačić napravio penal van šesnaesterca, sudija je ipak dosudio penal za Soči. Ne može se reći da je reč o sumnjivo odluci, jer golim okom jasno da je u pitanju prekršaj izvaš 16 metara.

Nako ove sudije odluke, Nboa je bio precizan sa bele tačke.

Ipak, nisu se crno-beli predali, nastavili su da napadaju, a to se isplatio u 72. minut kada je Rikardo pogodio za izjednačenje.

Do kraja utakmice obe ekipe su imale svoje šanse, ali ipak nije bilo više pogodaka.

Revanš se igra za sedam dana u Beogradu.

SOČI:PARTIZAN (1:1)

Stadion: Fišt

Sudija: Dumitru Muntean (Moldavija)

SOČI: Zabolotni, Margasov, Barać, Rodrigao, Prohin, Terehov, Popov(Od 59.Zaika), Noboa, Cagalov, Burmistrov(Od 59. Jusupov), Dugandžić.

PARTIZAN: Popović. Živković, Vujačić, Saničanin, Uroševič, Šćekić, Zdjelar, Natho(Od 74. Jojić), Marković, Pantić(Od 74. Holender), Rikardo(Od 88 Milovanović).

Kraj utakmice- Paritizan je odigra nerešeno protiv Sočija

90. minut -Ponovo je bio sjajan Popović

88. minut - Ponovo je dobio udarac golman Partizan Aleksandar Popović

82. minut - Jusupov pravi faul nad Lutovcem

72. minut - Rikardo je pogodio za izjednačenje

64. minut - Nboa sa penala donosi prednost Sočiju

61. minut - Dosuđen je penal za Soči, Vujačić je zbog grubog starta dobio žuti karton. Na snimku je jasno vidljivo da se prekršaj dogodio van šesanest metara, ali ipak je dosuđen penal

58. minut - Golman Partizana Aleksandar Popović doživeo je povredu u jednom duela, ali ipak će nastaviti igru

53. minut - Urošević šalje loptu u šesaesterac, ali Marković nije uspeo da dođe do lopte

49. minut -  Napravljen je prekršaj nad Rikardom

46. minut - Počelo je drugo poluvreme

Kraj prvog poluvremena - Rezultat je 0:0

42. minut - Marković je ponovo imao sjajnu šansu, lopta je otišla pored gola

38. minut - Odlična intervencija Vujačića

36. minut - Uspeli su defanzivci Partizana da otklone opasnost ispred svog gola

30. minut - Imao je Rikardo sjajnu šansu, ali spetljao se u šesnaestrcu Sočija

26. minut - Sreća za Partizan. Dugandžić pogađa stativu

20. minut - Rikardo se izvukao na desni bok i centrirao, lopta je otišla ka Pantiću koji se nije dobro snašao u ovoj situaciji

16.. minut - Ponovo šansa za Soči, sada je zapretio Tarakov, ali Popović siguran.

11. minut - Dobra akcija Sočija. Salagov šalje loptu preko gola

6. minut - Prva ozbiljna šansa za Soči

5. minut - Marković pogađa prečku

4. minut - Imali su dobar napad crno-beli, ali defanzivci ruskog tima su uspeli da otklone opasnost

1. minut - Počeo je meč

16:45 - Dobrodošli na naš blog posvećen utakmici Partizana protiv Sočija u kvalifikacijama za Ligu konferencija.

Za više sportskih informacija, zapratite našFejsbuk stranicu.