SIGURNA POBEDA! Partizan dominirao svih 90 minuta, crno-beli uspešno startovali u kvalifikacijama!
Alo/Vladimir Markovic

Nisu crno-beli na ovom meču ništa prepustili slučaju, vršili su totalnu dominaciju svih 90. Minuta.

Od prve minute igrači Partizan asu krenuli veoma ofanzivno, već na startu ozbiljnu šansu je imao Pantić.

Nakon toga priliku su se nizale. Najviše su se isticali Jović i Rikardo, ali fenomenalno raspoloženi Jedlička na golu Dunajske Strede branio je sve šanse.

Ipak, u 19. minutu Lazar Marković fenomenalnim šutom doneo je vođstvo svom timu.

U drugom poluvremenu crno-belih su nastavili sa svojom fantastičnom igrom, ali ipak nisu uspeli da postignu drugi pogodak.

Jović je 50. minutu imao sjajnu šansu za dupliranje rezultata ali nije uspeo da realizuje šansu.

U 71. minutu Natko je bio na korak od gola, ali skinuo je loptu sa linije Jedlička.

U poslednjih 20 minuta smo gledali nešto mirniju igru, a Partizan će u Dunajsku Sredu otputovati sa minimalnom pobedu na domaćem terenu.

Patrizan: Dunajska Streda (1:0)

Stadion: Stadion Partizana

Sudija: Jens Mae

PARTIZAN : Stojković - Miljković, Vujačić, Saničanin, Urošević - Zdjelar, Jojić(Od 74. Šćekić) - Marković(Od74. Holender), Pantić, Jović (Od 61. Natho)- Rikardo.

D. STREDA : Jedlička - Kružlijak, Beskorovajnij, Bruneti - Vera, Šafer, Fabri(Od 60. Nebajla), Balić (Od 75. Nije) Moumu(Od 60. Cigankis) - Divković(Od 74. Nikolesku), Taivo.

Kraj utakmice- Partizan je pobedio rezultatom 1:0

89. minut - Korner za Partizan

79. minut - Trenutno gledamo mirniji period utakmice

71. minut - Odličan šut Natha, ali lukav je skinu loptu na gol liniji Jedlička

69. minut - Imali su Slovaci šansu, ali izborili su samo korner

63. minut - Pokušao je sa prodorom Lazar Marković, ali nije mu pošlo za rukom

55. minut - Ponovo šansa za Nemanju Jovića, ali nije uputio loptu na pravi način prema golu

50. minut - Lazar Marković je sjajno poslao loptu Joviću, on je odlično krenuo, ali nije realizovao šansu na vreme

48. minut - Nastavlja Partizan sa napadima

46. minut - Počelo je drugo poluvreme

Kraj prvog poluvremena- Partizan vodi 1:0

44. minut - Imao je šansu Jojić, ali uputio je blag šut

41. minut - Partizan nastavlja sa svojojom igrom

34. minut - Strašan šut RIkarda, brani Jedlička

28. minut - Napravljen je faul nad Danilom Pantićem

23. minut - Poslao je Lazar Marković loptu u šesnastercu, ali snašliu su se defanzivci Dunajske Strede

22. minut - Ponovo je Vujačić imao sjajnu šansu

19. minut - Lazar Marković je postigao gol

17. minut - Ponovo je Rikardo imao šansu

11. minut  - Fantastična akcija Partizana, lopta je došla do Rikarda koji je uputuio snažan šut, ipak Jedička je uspeo to da spreči, nakon njega šansu je imao Jović

9. minut - Imali su Slovaci prvu šansu, ali spretan je bio Stojković

4. minut -  Ponovo je zapretio Partizan, ovaj put je pokušao Jović

3. minut - Fantastične makazice Rikarda, lopta se odbila do Vujačića koji se nije najbolje snašao

2. minut - Fanstatičan Pantića, ali brani Jedlička

1. minut - Utakmica je počela

19.00 - Dobrodošli na naš blog posveće utakmici Partizana u kvalifikacijama za Ligu konfercija protiv Dunajske Strede